Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zajacaction

Zawiesza się komp. Czy ktoś powie jaki to błąd?

Polecane posty

Witam.

Problem ten dotyczy akurat TitanQuesta, ale często mi się zawieszają też inne gry. Na przykład demo Fify10 czy demo PES2010. Po dwóch czy trzech restartach gry (po nagłych zwiechach po zaledwie 20 30 minutach gry) gram dłużej nawet 2, 3 godziny. Ale sam moment zwiechy jest [CIACH]! W czasie walki czy akcji. Kiedy nastąpi wyjście do Windowsa (po moim Ctrl+Alt+Del, bo inaczej ciemny ekran) muszę zakończyć działanie programu Menedżerem zadań Windows.

Błąd wygląda tak:

szAppName : Titan Quest.exe szAppVer : 0.0.0.0 szModName : hungapp

szModVer : 0.0.0.0 offset : 00000000

Czy to może być wina temperatury w obudowie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do informacji bardziej szczegółowych: antywirus to darmowa Avira AntiVir, Windows XP Professional SP2 z 2002 roku. A te w obudowie to nie wiem co konkretniej podać. Może dysk, bo nie używam tego co w sygnaturce tylko starego Samsunga 80GB podpiętego do wejścia IDE na płycie (padł mi ten Seagate i czekam na nowy w ramach reklamacji). Coś kiedyś słyszałem, że ta karta graficzna przy zbyt dużej temperaturze resetuje się czy coś w tym stylu. Nic nie jest podkręcone. A czy da się sprawdzić całą konfiguracje jakimś programem czy testerem na tą przypadłość. Pokaże jeszcze screen z Menedżera urządzeń:

post-59972-1262203902_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asus EAH 4850 512MB

Zrób to co mówi Sevard. Ja natomiast proponuję włączyć jakąś wymagającą grę lub benchmark (Furmark lub 3DMark 06/Vantage) oraz w tle program GPU-Z z włączonym zapisem temperatur do loga. Następnie podaj nam jakie temperatury miała karta graficzna. Może to być jej wina.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...