Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vanity

Steam, zatrzymywanie sie instalacji po kompletowaniu plikow cache.

Polecane posty

Zakupiłem wspaniały zestaw gier o nazwie The Orange Box. "O, Steam, lubię takie programy społecznościowe!" Nie wiedziałem, że program ten stanie się moją zmorą....

Już podczas pierwszej instalacji, coś poszło nie tak, ścinanie Steama, włączanie instalacji od początku itp. Lecz gra się zainstalowała (co nie znaczy, że nie miałem z nią problemów). Ale jako, że mój komputer był cały zapchany, zwalniał, miał mało miejsca itp. postanowiłem go sformatować. Niestety. :dry:

Instalacja Steam, wszystko OK. Wkładam płytkę, zaznaczam gry do instalacji i... no tak kompletowanie plików cache. Jako że mam wolny inetrnet, ściąganie zajmuje mi całe wieki (nowa instalacja pokazuje czas 2h i 14m a ściągnęło się 200 mb i "cachecuje" się Portal -.-). Kiedy cache się kończy... nie kończy się. A właściwie nie chce się zmienić okienko aby zainstalować grę. Czekałem, i czekałem wszedłem do internetu, zamykam okienko i co? A no właśnie gucio, bo zamiast okienka z instalacją/tworzeniem cache, pokazuje się kawałek Opery tj. przed chwilą zamkniętego okienka. Przy poprzedniej instalacji pomogło... rozłączenie inetrnetu! Wszystko śmigało (dosłownie, jak grałem Offline nie miałem żadnych problemów ze Steamem, a kiedy loguje się do Steama, zajmuje to kilka minut a czasem w ogóle się nie włącza), instalacja się zaczęła. Ale jednak dzisiaj pod koniec nie pomogło to ani trochę... ponieważ trzy razy musiałem marnować moje ok. 2,5 h na cache'owanie się gier. A i tak zainstalowało się tylko to co było na 1 płycie. Czy ktoś wie co powoduje takie zwiechy Steama? Zwiesza mi się on przy logowaniu, graniu w AA, wczytywaniu stron i ww. instalacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...