Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Aukcje CD-Action podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Polecane posty

Jak stało się już zwyczajem, również i w 2010 roku wesprzemy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy aukcjami, w których będzie można wylicytować m.in. okładkę magazynu CD-Action ze swoją własną twarzą.

Ruszamy 1 stycznia 2010, a do niedzieli, 3 stycznia, na aukcje.wosp.org.pl pojawią się wszystkie przygotowane przez nas aukcje.

W tym wątku możecie dyskutować o aukcjach i ich przebiegu. Wszystkie nasze WOŚP-owe aukcje zobaczycie natomiast, gdy już się zaczną, POD TYM ADRESEM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh :D

A ja mam szalony pomysł.

Do złotej edycji aukcji trzeba dodać taki fajny bonus:

" Dzień pracy w redakcji CDA" lub " Kolacja z załogą CDA" xD

Ciekawe o ile by podskoczyła wtedy cena takiego zestawu( w końcu dla dzieci liczy się każda złotówka)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe za ile w tym roku pójdzie edycja złota. Z tego co pamiętam to w tamtym roku tania nie była ^^

Też jestem ciekawy :happy: Jeśli mnie pamięć nie myli rok temu złota poszła za-> 1200 zł :happy: , srebrna-> 580 zł, a brązowa-> coś chyba około 480 zł. Fajnie by było gdyby w tym roku sprzedały się jeszcze za większą sumę :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak co roku przypominam, że warto by było składać próbne wydruki okładek by teraz móc je spieniężyć :) To tak na przyszłość a teraz wart by pogrzebać w tym stosie przy stanowiskach DTP i wygrzebać jakimś cudem zachowane, by następnie je na aukcje wystawić.

W tej edycji numerów specjalnych coś nie obrodziło grami... kryzys :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo, ten klarendarz jest ciekawy, mam pytanie jakiej on jest wielkości? I na jakim papierze?

A co do edycji złotej, to redaktorzy dbają o naszą edukację językową ;) Wreszcie nikt mi nie powie, że marnuję czas czytając CD-Action! ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek Lenc

Spokojnie ^^ Największe asy aukcyjne uderzają w ostatnie minuty ;]

Co do złotej edycji - bardzo fajnie, że jest aparat :P Ale z tymi programami do języków lekka przesada :D Ale i tak fajnie, możliwe, że zalicytuję którąś edycję.

Pozdrawiam

Ooo właśnie i czy ten kalendarz jest na kredowym papierze czy jakimś innym?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nie ukrywam, zalicytowałem figurkę Ghosta. Tak się złożyło, że mam trochę kasy, a obiecałem sobie, że zrobię wszystko, by zdobyć takie cacko. I zalicytowałem. Na razie jestem pierwszy *sprawdza-tak jeszcze jest pierwszy*

Może się uda ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...