Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sandro

Wstęp

Polecane posty

Zachłanna i żadna pieniędzy redakcja proniemieckiego pisma CD Action, aby zarobić więcej na reklamach, zabrała stronę przeznaczoną wcześniej na wstępniak, i sprzedała ją zachodnim krwiożerczym korporacjom. My, jako społeczność czytelników powinniśmy wyrazić głos sprzeciwu, i żądać powrotu wstępniaka!

A tak na serio, chcecie by wrócił? Jakoś głupio zaczynać czytać nowy numer od "wstępu" długości kilku linijek, nieprawdaż? Wcześniej była kultura, ładnie wypisane co w piśmie, co na płycie, a teraz z jakimś badziewnym spisem treści trzeba się męczyć :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak po raz pierwszy zobaczyłem zmniejszony wstępniak byłem w szoku ale w sumie to dobrze że został zmniejszony.Jak przyznał sam Mac Abra czasem ciężko było go zapełnić,i dochodziło do "lania wody" a tak wszystko mamy w pigułce.Dla mnie pomniejszony wstępniak był dobrym pomysłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się bardzo, że owego wstępniaka już z nami nie ma...

Był on moim zdaniem naciągany, ponieważ jeżeli chcesz zobaczyć co jest w magazynie to od tego jest spis treści, a tak mamy krótko i zwięźle na temat całej zawartości - proste i przyjemne ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee nie ma co płakać nad wstępnikowym grafomaństwem.... i tak zazwyczaj 80% to było to co w spisie treści. Natomiast na pozostałe 20% to jak najbardziej miejsce powinno zostać (np pikantne ploteczki branżowe :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee nie ma co płakać nad wstępnikowym grafomaństwem.... i tak zazwyczaj 80% to było to co w spisie treści. Natomiast na pozostałe 20% to jak najbardziej miejsce powinno zostać (np pikantne ploteczki branżowe :) )

Na to mozna znalezc inne miejsce niz we wstepniaku :) A chcesz plotek - Cubituss odchodzi z Axela. I to nie plotka, tylko prawda. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępniak musi wrócić. Również zawsze zaczynałem od niego CD-A i tak jak słusznie napisał dawidek: to tak jakby stracić AR, czy GW. Wstepniak był nieodłączna częścią czasopisma odkąd pamiętam. Dawał ogólne pojęcie o numerze i zaostrzał apetyt na niego :cool: Fajnie jest zresztą wrócić do nich po kilku latach i zobaczyć jak czymś się kiedyś zachwycaliśmy. Nie zmieniajcie czegoś co jest dobre. To tradycja, na dodatek bardzo dobra tradycja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, iż wstępniak dobrze że został ucięty do paru zdań, ale treściwych. Po co na siłę się wysilać i pisać wszystko co można przeczytać na dalszych stronach... zresztą jeżeli badanie wyszło, że mało kogo on obchodzi to nie ma sensu kłócić się nad jego powrotem a cieszyć się z rozszerzenia niektórych działów, np. "o grach inaczej" :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępniaku wróć! Bez niego CDA to nie to samo... Wolałbym nawet lanie wody i wysilanie się, niż 2 zdania."W następnym miesiącu będzie inaczej, ale jak, dowiecie się w następnym numerze. Zapraszam do lektury"* - powiedzcie mi, co w takim czymś jest lepszego?

*oczywiście to nie cytat

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znacznie bardziej szkoda mi magazynu niż wstępniaka.

Mógłby powrócić choćby na stronie przeznaczonej na tipsy (które przecież niedługo wylecą)

A wstępniak...cóż, ja też nie potrzebowałem strony na której ktoś wypiszę mi to co znajdę w danym numerze. Radzę sobie ze spisem treści :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie, to jedna z tych zmian, które dla wartości pisma mają znikome znaczenie. ale swoje zdanie mam:

skrócenie wstępniaka uważam za słuszny krok, bo chociaż nie ma teraz tego nadęcia "pierwsi/jedyni w Polsce/na świecie", a poza tym wkurzało mnie trochę to, że wstępniak i opis Smugglera z forum są prawie że identyczne. jednakże ten nowy wstęp jest ZA KRÓTKI! wydaje się być pisany w ostatniej chwili, na minutę przed wysłaniem pisma do druku. zero radości, zero pasji, tylko takie blablabla, którego nawet nie ma sensu czytać, bo jedyne czego się z niego dowiesz to tego, że panu Jerzemu bardzo się spieszy. jakoś wyśrodkować stary wstępniak z nowym, a będzie dobrze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że powstał ten temat na forum. Jak zaznaczyli przedmówcy wstępniak był ważną częścią pisma. Ja też ZAWSZE zaczynałem czytać CDA od wstępniaka. W końcu w takiej długiej formie był on OD 1 NUMERU, mimo iż wtedy mieliście tylko 52 strony. Ludzie się do niego przywiązali przez te 13 lat. To naprawdę tak jakbyście zlikwidowali GW lub "Za 5 12". Długi wstęp to tradycja i znak charakterystyczny tylko tego pisma. Po rezygnacji z dodawania płyt CD mówiliście, że nie zmienicie nazwy na DVD-Action bo CDA to marka sama w sobie a nie tylko dodatek do Covera. Poza tym taki krótki miał Click i w końcu padł. Długi wstępniak musi wrócić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo chociaż nie ma teraz tego nadęcia "pierwsi/jedyni w Polsce/na świecie"

O matko, człowieku, czy ty wiesz, co piszesz? Gdybyś wygrał jakiś tam szkolny bieg, nie chwaliłbyś się nim? Gdybyś dostał świetną pracę też nie? Poza tym to przyciąga klientelę.

Wstępniak musi wrócić!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...