Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

princefan

Rozwiązany: Ikonki podświetlają sie na niebiesko - XP SP3 Pro

Polecane posty

Otóż po zawieszeniu się gry wyłączyłem, a następnie włączyłem komputer.

Niby wszystko ok, z tym że ikonki są niebieskie, tzn. niebieskie prostokąty z napisami, ale tylko na pulpicie.

Co robić?

Zaznaczam, ze to nie jest problem, na jaki wszędzie podaje TE SAME odpowiedzi (bo żaden z tych sposobów NIE DZIAŁA), a raczej czysto systemowy.

Pamiętam, ze też kiedyś miałem taki problem i coś gdzieś odznaczyłem, ale to nie był plik sterujący właściwościami pulpitu, a raczej coś, co z nim współdziałało, tzn. funkcjonowało, a nie powinno, przez co ikony nadal są niebieskie.

Wiecie może, co to może być?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Active desktop? Kliknij prawym przyciskiem myszy na pulpit, kliknij "właściwości", wybierz zakładkę "pulpit", kliknij "dostosuj pulpit", przejdź na zakładkę "sieć web", odznacz wszystko i kliknij "ok". To powinno rozwiązać problem.

Tylko to raczej nie przestawia się samo z siebie, samoczynna zmiana tych opcji często jest związana z jakąś infekcją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiło mi się tak po (kolei):

- zawieszeniu gry (Sims 3)

- nie mogłem nic zrobić, bo menedżer ctrl+... nie działał na to, tzn. wyłączałem proces, ale gra dalej chodziła

- wyłączyłem dysk zew., na którym zainstalowana jest gra

- wyłączyłem komp

- ponownie włączyłem

Więc bardzo prawdopodobne, ze jakaś opcja mi zalega gdzieś.

Próbowałem:

- blokuj elementy pulpitu

- rejestr

- sieć Web w zakładce Pulpit

i związane z tym metody, nie działa. Hmmm, może jest gdzieś jakiś proces, tylko tak jakby blokuje to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...