Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3nzo

Rozwiązany: CoD: MW2 - reset podczas gry

Polecane posty

Mój problem polega na tym, że po ok 30 minutach gry ( obojętnie w co i obojetnie na jakiej rozdziałce/detalach) komputer wyłącza się i na monitorze pokazuje się "No signal detected" Do życia przywraca go twardy reset. Dodam jeszcze, że zawieszeniu się komputera towarzyszy charakterystyczne buczenie. Jakiś czas temu ten problem się nie pojawiał. Płyta głowna to Gigabyte, a tu jest reszta :

[img6.yfrog.com/img6/2521/moduv.gif].

PS. Komputer jest nowy (ma ok 3 miesięcy)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja również mam podobny problem... a mianowicie: włączam gre wszystko chodzi jak po sznurku czasem gram dłużej czasem krócej ale żadko się zdarza ze wyłączam coda z wlasnej woli... w czasie gry monitor nagle staje się czarny dzwięk tak jak przy wiekszosci errorach tak jakby się miksuje i trzzeba go resetnąc przyciskiem (twardy reset). Dodam jeszcze ze w singleplayer dzieje mi się to zawszew misji "Jak za dawnych lat"... Myślalem ze jak zainsaluje jeszcze raz to bedzie ok ale przeszedlem calą gre od początku i znów w tym samym miejscu... a dokladnie jak wchodi się do jaskini po zjechaniu na linach... Cyz ktođ ma pomysł co może być nie tak? Prosze o jak najszybszą pomoc!! HELP!!! bo chcialbym skączyć już tą gre :wallbash:

PS. Co do kompa to rówinież mam nowiuśkiego: procek i5 i myślalem czy to nie wina tego że mam win7

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podobną sytuację miałem jak za dużo kartę graficzną podkreciłem. Wystarczyło zmniejszyć takty i wszystko zaczęło działać :D

Ale tak jak pisze luq podajcie configi bo we wróżki się bawić nie będziemy ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam komuter nowiutki... nie chwaląc sie jak narazie wszystkie gry chodza mi na max`a. Gra orginalna kupiona w empiku jakoś pod koniec 2009 roku...

Komp:

procek: Core i5 2,66GHz

karta dzwiekowa: Asus P7P55D Pro

Ram: Ocz DDR3 2x2GB

Karta graficzna: Radeon 4890 HIS 1GB

dysk twardy: WD 500GB, takze nie nazekam na brak miejsca

I zastanawialem sie czy to nie wina tego ze mam Win7

I jak? da sie cos z tym zrobic? W CoD`a gram na najwyzszych detalach i na rozdzielczosci 1920x1080 (kabel HDMI) a jak włączam w trybie awaryjnym toi mnie nie wywala... przynajmniej nie wywalilo przez kilka misji które musialem w ten sposób przejść (w singlu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro komputer nowy, to może coś nie tak ze sterownikami. Kiedyś miałem podobny problem, z tym, że żadna gra się nie uruchamiała i pojawiał się czarny ekran. Okazało się, że miałem zainstalowane kilka wersji sterowników naraz i gryzły się ze sobą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...