Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teofi7

wyskakujące wtyczki

Polecane posty

Na początku powiem że mam zasilacz Modecom Volcano 1000W, i jest dobry w c.... bo podkręcam, dokładam i w ogóle na maxa wykorzystuję i stabilny i się nie przegrzewa. Kto nie lubi Modecoma temu ......... słonia. Nieważne.

Mam taki problem bo kabelki od GPU czasami się odłączają i muszę wtedy otwierać obudowę i wsadzać je z powrotem. Wkładam je bardzo mocno ale bez przesady bo sobie kartę zniszczę...

Moje pytanie brzmi czy nie ma może jakiś "trzymajek" do wtyczek żeby nie wypadało?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tu lubią MC? :)

Problem z informatyką partyzancką polega na tym, że na odległość praktycznie nie da się jej zastosować. Możesz spróbować opaski zaciskowej, możesz użyć gumek, taśm i innych talag. Krótko mówiąc - kombinuj.

Najpierw jednak spróbujmy znaleźć źródło problemu - wtyczki same z siebie nie wyskakują. Kabel jest za mocno napięty? Coś jest pęknięte/złamane?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Volcano i tak bym go nie kupił po 2 i tak Ci 1Kw nie jest potrzebny po 3 to bdb seria

daj fotkę tych wtyczek(wyciągniętych z karty i wpiętych) i może wciśnij je porządnie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wypadają całkowicie tylko się że tak to ujmę "poluzowują" że prąd nie dochodzi no i komputera nie da się włączyć. Kabel nieco co prawda koliguje z boczną ścianką ale jej zdjęcie jest w moim przypadku niemożliwe ze względu na przesadną wentylację komputera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...