Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vilmar999

service pack 3 do XP - czy można pobrać z torrentów?

Polecane posty

wie ktoś czy można gdzieś na torrentach znaleźć polską wersję sp3 dla xp pro? Inna opcja niż torrenty nie wchodzi w grę, gdyż mam internet w playu i za Chiny Ludowe nie chce się ściągnąć w normalny sposób. W dodatku mam limit transferu, a każda próba kończąca się na kilku choćby procentach zabiera mi ten cenny transfer

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie pobieraj tego typu plików z torrentów! Zazwyczaj zawierają coś ekstra i instalując dodatek zarazisz system jakimś syfem.

Użyj lepiej jakiegoś menedżera pobierania i pobierz to z jakiejś normalnej strony, lub też pogadaj ze znajomymi, może ktoś ma płytę z SP3, lub też może ją dla Ciebie ściągnąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w czym torrenty są lepsze od standardowego pobierania? I raczej nie można pobrać sp3 w ten sposób - MS nie ma takiego kanału dystrybucji, tak samo jak wszystkie większe polskie strony z softem. A piraci w Ciemnej Strony Sieci nie wchodzą w grę, nawet jeśli już któryś wstawiłby tą sp3 do sieci, to z całą pewnością nie bez jakichś bonusów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z tym, że są torrenty legalne i strony udostępniające legalne torrenty, ale nie widziałem jeszcze dodatków do Windowsa na legalnych stronach z torrentami. A wyszukując na stronach z nielegalnymi torrentami można się łatwo nadziać na jakiegoś pasożyta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...