Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sajki

Rozwiązany: Call Of Duty Modern Warfare 2 misja na lotnisku

Polecane posty

W Menu kampanii wciskasz "Wybór misji" i wybierasz tą przed lotniskiem. Jak ją ukończysz, pojawi się znowu i będziesz mógł wybrać, że chcesz w nią zagrać. Jednak dla wrażliwych to jej nie polecam, a nie jest obowiązkowa do ukończenia gry.

@Piotr******** - lepiej nie wyskakuj z takimi poradami, bo będziesz miał na pieńku z moderatorami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dla wrażliwych? Wrażliwi nie powinni w to grać,bo cała gra jest krwawa.Może to świadomość,że ci cywile nie mogą się obronić,porusza u nas czułe struny? A zresztą,ten temat był już poruszany kilka razy-mimo,iż nie trzeba nawet pociągać za spust,rozmaici ludzie wyżywali się na niej:"to oburzające!","nie mogę strzelać do wrogów,skandaal!","lepiej,jak by się grało cywilem"-przecież to rozbiłoby ciąg fabularny(chodzisz sobie po lotnisku,a tu nagle dostajesz kulkę w łeb i zastanawiasz się,o co chodzi-i tak trzeba by było dopowiedzieć fabułę filmikiem)! To dziwne,że ostatnio strony internetowe coraz bardziej przypominają mi brukowce typu "Fakt".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przy wlaczaniu gdy pojawil sie komunikat czy chce zagrac w misje na lotnisku przypadkowo wybralem, ze nie i nie wiem teraz jak to cofnac, gdyz okienko juz sie nie pojawia. Wie ktos jak ustawic z powrotem zeby zagrac a ta misje? Z gory dzieki

Poszukaj w misjach, a jak tego nie znajdziesz to czeka cię reinstalka gry.Ale w misjach znajdziesz ją na 99%.W czasie tej misji nie zabiłem nikogo na lotnisku.Patrzyłem jak kumple ich zabijają.Broniłem się tylko przed ochroną i tymi ludźmi z tarczami.:):rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"a tu nagle dostajesz kulkę w łeb i zastanawiasz się,o co chodzi-i tak trzeba "

szczególnie że jak tą ową kuleczke w "łeb" dostaniesz to już raczej się nie zastanowisz śmierć tak szybko przyjdzie :]

A po 2 taka misji jest fajna inna nie miała by sensu dlaczego mialbys byc cywilem zepsulo by fabule w codzie prawie nigdzie sie nie było cywilem chyba że dali by to ze jako żołnierz po cywilnemu gdzies tam chcial poleciec i cos takiego sie dzieje ;D może w tedy ja tam wole ta co jest ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś pomóc, ma podobny problem z misją "nic po rosyjsku". Od początku miałem w ogóle jakieś dziwne przeboje z uruchomieniem gry, ale gdy w końcu mi się udało i doszedłem do tej misji to szlag mnie trafia. Za każdym razem jak próbuję ją uruchomić, już prawie kończy mi się ładować misja i koniec. Gra się zawiesza, na pasku zadań widzę, że jest otwarte nowe okienko ERROR, niestety nie jestem w stanie podejrzeć jaki to jest błąd. Próbowałem już wszystkiego: zmieniałem stery do karty graficzne, do dźwiękowej, przeinstalowałem directx, odinstalowałem grę i zainstalowałem ponownie. Za każdym razem to samo. Czy ktoś zna jakieś rozwiązanie, a może ktoś wie jak mogę pominąć ta misję, bo nawet nie wyskakuje mi żadne okienko czy chciałbym ją pominąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pomogło zmniejszenie rozdzielczości tekstur z wysokich na średnie,a błąd ten(sądząc z opisu)wystąpił później-pod koniec gry,także pominięcie tej misji może Ci nic nie dać.Daj znać czy pomogło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pomogło zmniejszenie rozdzielczości tekstur z wysokich na średnie,a błąd ten(sądząc z opisu)wystąpił później-pod koniec gry,także pominięcie tej misji może Ci nic nie dać.Daj znać czy pomogło.

Niestety nic nie pomogło, teraz gdy przeinstalowałem steama i mw2 to nawet nie mogę uruchomić pierwszej misji, po prostu w w trakcie ładowania misji zacina się i wyskakuje error na pasku, którego niestety nie mogę podejrzeć, na domiar złego zmienia mi się rozdzielczość na pulpicie i jedynym sposobem aby ją zmienić jest ponowne uruchomienie komputera, bo inaczej nie da rady. Nie mam pojęcia co dalej z tym zrobić.

post-109004-1264941853_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogłem zmienić rozdziałki gry po tym jak niechcący kliknąłem włączenie w trybie awaryjnym (wywalało do pulpitu jak chciałem zmienić). Wystarczyło wyłączyć xf, włączyć mw2 i zmienić rozdziałkę i z powrotem włączyć xf.

Jak masz samir xf-a to spróbuj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogłem zmienić rozdziałki gry po tym jak niechcący kliknąłem włączenie w trybie awaryjnym (wywalało do pulpitu jak chciałem zmienić). Wystarczyło wyłączyć xf, włączyć mw2 i zmienić rozdziałkę i z powrotem włączyć xf.

Jak masz samir xf-a to spróbuj.

Nie mam xf-a. Poza tym bardziej chodzi mi tu o bezproblemowe uruchomienie gry, niż o zmianę rozdzielczości, jedynie o tym wspomniałem, bo wydawało mi się, że może to ma coś wspólnego. Już kompletnie straciłem wszelkie pomysły. A może mam jakąś felerną wersję gry, może muszę ją zareklamować?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogłem zmienić rozdziałki gry po tym jak niechcący kliknąłem włączenie w trybie awaryjnym (wywalało do pulpitu jak chciałem zmienić). Wystarczyło wyłączyć xf, włączyć mw2 i zmienić rozdziałkę i z powrotem włączyć xf.

Jak masz samir xf-a to spróbuj.

Nie mam xf-a. Poza tym bardziej chodzi mi tu o bezproblemowe uruchomienie gry, niż o zmianę rozdzielczości, jedynie o tym wspomniałem, bo wydawało mi się, że może to ma coś wspólnego. Już kompletnie straciłem wszelkie pomysły. A może mam jakąś felerną wersję gry, może muszę ją zareklamować?

Widzę, że temat bez odpowiedzi. Czy naprawdę nikt nie miał takich problemów z MW2?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...