Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Darion93

Rozwiązany: Street Fighter IV a pad.

Polecane posty

Witam! Niedługo mam zamiar kupić SFIV bo będzie w przecenie ale zastanawiam się jak jest z padem w tej grze. Czy da się skonfigurować sterowanie według własnego uznania i czy każdy pad działa. Mój pad to http://www.speed-link.com/?p=2&cat=313...0933&paus=1 będe mógł nim grac i skonfigurować? W Fife 09 miałem problem ale jakoś mi się udało. Prosze o szybką odpowiedź!

Pozdrawiam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie można obłożyć sobie klawisze wedle uznania. Street Fighter 4 preferuje pady wzorowane na tym od X360, ale mimo wszystko granie na padzie w tę grę jest średnio wygodne. Problem może być z poprawnym wykryciem pada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na klawiaturze lepiej? W CDA czytałem że na padzie o wielel lepiej ntrudniejsze kombosy sie kreci. A są jakieś pliczki, które umożliwiają wykrycie pada? Czy trzeba coś kombinowac w plikach gry? Np. w Fifie 09 musiałem w notatniku coś pozmieniać żebym mógl wszytskie klawisze pada przypisac w Fifce ale np w DMC4 z CDA wszytsko od razy ładnie chodziło ;>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

Na pewno lepiej grać na padzie. Mi się wydaję, że nie powinieneś mieć problemu z Twoim padem, gdyż mój (MM801- Dragon Pad z Manty) został wykryty bez problemu, a nie jest jakąś nową konstrukcją.

Ewentualnie spróbuj emulatora, który wykrywa Twojego pada jako tego z X360. Mi to pomogło w wypadku GRIDa, GTA IV i Saints Row 2. Oto link do pobrania emulatora: LINK

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...