Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ZiZi

Logiteh X-240 i odbieranie radia.

Polecane posty

Nęka mnie pewien dziwny problem. Na starym sprzęcie się nigdy z takim czymś nie spotkałem. Głośniki same z siebie, od tak odbierają fale radiowe. Raz słyszę rosyjskie, ukraińskie, bbc a czasem nawet islamskie itp. Kiedy jednak podepnę pod urządzenie sterujące (głośność, oraz on-off) słuchawki, wtedy radia nie słyszę. Czy jestem podłączony do sieci czy nie, czy podłącze je kabelkiem pod kompa czy nie, zawsze słychać jakieś radio. Problem jest strasznie irytujący kiedy oglądam filmy, gram, czytam itp. Można temu jakoś zaradzić?

PS. W temacie miało być LogiteCH, ale za szybko napisałem i C nie zareagowało ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm... Czyli coś na zasadzie ekranowania. Wyczytałem o tym gdzieś z forów znalezionych przez wujaszka Google. Czytałem że ponoć folia aluminiowa jest zbyt cienka i nie za bardzo sprawdza się do ekranowania. No i czytałem, że trzeba je ekranować (kable) na całej długości.

No nic, w takim razie spróbuję i dam znać czy rzeczywiście podziałało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem, tylko że z Logitechami X-530. Nasilał się on szczególnie wieczorem i przy maksymalnym lub prawie maksymalnym ściszeniu głośników. Pomogło ustawienie głośności w panelu sterowania na trochę niższym poziomie i podkręcenie jej na głośniku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...