Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Radiohead

Rozwiązany: Watchmen: The End Is Night, Part 1.

Polecane posty

Mam problem z powyższą grą.Zainstalowałem ją ,lecz jednak się nie uruchamia.Gdy klikam na ikonkę pojawia się błąd MultiLauncher.exe.Oraz piszę że aplikacja nie została właściwie zainicjowana.

Bardzo Proszę o pomoc.Ponieważ bardzo,bym chciał w tą grę zagrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też się nie uruchamia przez MultiLuncher.exe. Nic nie pomagają żadne tryby zgodności. PhysX zainstalowane z płyty CD-Action. Jak włącze przez KapowMulti.exe to działa ale nie można w samej grze zmienić rozdzielczości więc co to za granie??? Windows7 x64 RC1 7100; Gigabyte GTX280; 4GB OCR Reapper; Asus Rampage Formula; Core Quad Q9550.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolaczam sie do pytania co jest problemem z launcherem ? PhysX , DX , grafa i net framework najnowsze wszystko.

Specyfikacja kompa :

Athlon X64 4200+

RAM : 2GB

GeForce 8500GT

WinXP SP3

Watchmen zapisuje dane w pliku local_config.txt (jeżeli go nie ma, trzeba utworzyć w głównym katalogu instalacyjnym). Zawartość takiego pliku :

scenefile = /data/Levels/Game_Levels/WatchMen.scene

[pc]

screensize = 800,600

renderOption_reflections = planar

renderOption_shaderQuality = high

renderOption_shadowFilterQuality = high

renderOption_renderDetailMeshes = true

renderOption_renderGrass = true

renderOption_renderShadows = true

renderOption_renderAntiAliasing = true

Rozdzielczość jak widać jest ustawiona w linii screensize = 800,600

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watchmen zapisuje dane w pliku local_config.txt (jeżeli go nie ma, trzeba utworzyć w głównym katalogu instalacyjnym). Zawartość takiego pliku :

scenefile = /data/Levels/Game_Levels/WatchMen.scene

[pc]

screensize = 800,600

renderOption_reflections = planar

renderOption_shaderQuality = high

renderOption_shadowFilterQuality = high

renderOption_renderDetailMeshes = true

renderOption_renderGrass = true

renderOption_renderShadows = true

renderOption_renderAntiAliasing = true

Rozdzielczość jak widać jest ustawiona w linii screensize = 800,600

Dzięki, to rozwiązało problem, w moim pliku kończyło się na [pc] stąd nie wiedziałem jak zmienić ręcznie rozdziałke. Teraz jak sobie to wkleiłem to chodzi w mojej rozdzielczości. Pozostałe ustawienia są na maksa? Po ręcznej edycji pliku konfiguracji trzeba jeszcze zmienić w skrócie do gry MultiLauncher.exe na KapowMulti.exe i gra nie sprawia więcej problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zmienić nazwę skrótu na pulpicie z MultiLauncher.exe na KapowMulti.exe a dokładnie to powinno wyglądać tak: "C:\Program Files\Watchmen\data\Engine\KapowMulti.exe"

po prostu klikacie na skrót od gry na pulpicie prawym przyciskiem myszy i wybieracie właściwości , a potem skrót i tam pisze element docelowy i wklejacie tam to

"C:\Program Files\Watchmen\data\Engine\KapowMulti.exe" . Tylko wszystko musi być te kreski też i powinno wam działać , a jakbyście chcieli zmienić rozdzielczośc to tam w tym pliku config zamiast rozdzielczości 800,600 piszecie np 1024,768

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety ja także mam ten sam problem z tym, że u mnie kompletnie nic nie działa

ani PhysX ani ta metoda z elementem docelowym zupełnie nic

co więcej gdy uruchamiam KapowMulti to wyskakuje, że nie może znaleźć jakiegoś pliku i każe przeinstalować grę

lecz gdy to robię ponownie wyskakuje, że nie odnajduje tego pliku

i teraz nie wiem co robić szkoda żeby kasa poszła w błoto :sad:

czemu akurat w tym pełniaku pojawiły się takie problemy

:wallbash:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

należy jeszcze do pliku local_config który znajduje się w głównym folderze gry dodać to

[pc]

screensize = 1024,768

renderOption_reflections = planar

renderOption_shaderQuality = high

renderOption_shadowFilterQuality = medium

renderOption_renderDetailMeshes = true

renderOption_renderGrass = true

renderOption_renderShadows = true

renderOption_renderAntiAliasing = true

Tylko należy pamiętać aby to dać pod napisem scenefile = /data/Levels/Game_Levels/WatchMen.scene .

I jeszcze to że napis [pc] możecie mieć już napisany wtedy wklejacie tekst bez pc i także jeśli napis pc jest należy ten tekst wkleić pod nim.

I pamiętajcie o zmienieniu skrótu do gry, gdy zmienicie nazwę powinna się zmienić ikonka, tylko pamiętajcie skrót do gry na pulpicie a nie gdzie indziej, inaczej nie zadziała

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

Dziękuję Wam. Nie musiałem nawet zmieniać nic w skrócie gry, bo już się normalnie uruchamia MultiLauncher. :D Wielkie dzięki. Będę miał w co z bratem w co-opie grać. :D

Jeśli już ten problem rozwiązany, to mam jeszcze jedno pytanko. Nie ma jakiegoś spolszczenia do tej gry?? A może jest jakaś wartość w rejestrze, którą należy zmienić, aby gra była w naszym ojczystym języku??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, u mnie problem jest troszkę inny - po tych wszystkich pierdołach o braku pliku .dll nie mogę zagrać bo gra nie może załadować.. dźwięku. Podczas ładowania głównego menu wyskakuje problem "xAudio2" cośtamcośtam że powinienem sprawdzić stery karty dźwiękowej, które są parę dni po instalacji. Komp to Athlon64 3200, GF 8500gt, 2 GB ramu i win xp.

Każda pomoc będzie przydatna.

edit: po aktualizacji directa ze strony Microsoftu wszystko działa poprawnie : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam. Nie musiałem nawet zmieniać nic w skrócie gry, bo już się normalnie uruchamia MultiLauncher. :D Wielkie dzięki. Będę miał w co z bratem w co-opie grać. :D

Jeśli już ten problem rozwiązany, to mam jeszcze jedno pytanko. Nie ma jakiegoś spolszczenia do tej gry?? A może jest jakaś wartość w rejestrze, którą należy zmienić, aby gra była w naszym ojczystym języku??

Faktycznie po dodaniu wpisów w configu uruchamia się MultiLauncher.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...