Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gam01

Nagłe spadki fpsów - co jest przyczyną?

Polecane posty

panowie i panie - mam problema pewnego

od jakiegoś czasu w grach przy całkiem znośnej grafice (tf2, hl2) zaczynam mieć dziwne zacięcia, co kompletnie uniemożliwia mi robienie czegokolwiek

sytuacja wygląda tak, że mam 60fps, ruszę się kawałek i mam 1fps na kilka setnych sekundy, potem znowu 60 i 1 i tak w kółko

myślałem, że to karta mi się przegrzewa czy cuś, ale jak patrze na temp to jest stale w granicach ~45

screen z temperaturami:

http://img17.imageshack.us/img17/309/helpck.png

zauważyłem też, że użycie CPU mam bardzo duże (średnio 50-90%) nawet gdy nie mam włączonej żadnej "cięższej" aplikacji.

ktokolwiek wie what's goin on ? :<

plax help

a i jeszcze config

core2duo 2,2ghz

geforce 8600 ge

2gb ddr2

zasilacz chieftec 440w

win 7 32bit + najnowsze stery

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem chyba nie leży w sprzęcie.

Zainstalowałem nowego Batmana i chodzi mi na maksymalnych detalach bez przycięć. Natomiast Team Fortress 2 tnie się niemiłosiernie, kompletnie nie da się grać. Przeinstalowałem grę i nadal to samo. Dziwne, bo wcześniej chodziła bez zarzutów. Nie wiem co robić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieć ja tak miałem z Splinter Cell'em ! I rozwiązaniem problemu było wejście w menedżer zadań, wybranie procesu (w tym przypadku twojej gry), kliknięcie na ten proces PPM i "Ustaw koligację". Odznacz wszystkie rdzenie z wyłączeniem pierwszego! mam nadzieję że pomoże :)

/////// EDIT:

Ty odznacz 2 rdzeń i pozostaw 1 ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...