Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zniszczyciel666

Rozwiązany: Unreal Tournament 2004, gdzie można znaleźć inne pojazdy?

Polecane posty

Otóż gram w UT2004 i słyszałem, że na niektórych mapach są inne pojazdy niż: Hellbender, Manta, Raptor i Scorpion

Moje pytanie brzmi- czy w grze znajdą się inne środki transportu niż wyżej wymienione, oraz na jakich mapach i w jakich sekcjach (instant action, single player itp.)

Z góry dziękuję

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że jeszcze jest taki pojazd jak LEWIATAN ale nie pamiętam jaka mapka. Kolega mówił że w trybie podboju trzeba zdobyć 4 węzły mocy aby on się dla ciebie uaktywnił. Ma on 5000 hp i dobre bronie. Stanowiska w nim to bodaj kierowca +4 osoby

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewiatana, mobilną platformę bojową znajdziesz na mapie ONS-RedPlanet. Jak już było wspomniane, posiada on 5000 punktów pancerza, miejsce dla kierowcy i czterech pasażerów. Kierowca w pierwszym trybie odpala kierowane rakiety. W alternatywnym trybie Lewiatan jest unieruchomiony, ale rozkłada główne działo, które zmiata wszystko jednym strzałem (oprócz innego Lewiatana). Pasażerowie strzelają pociskami plazmowymi.

Kolejny pojazd, Goliath, to potężny czołg. Posiada 800 punktów pancerza i dwa miejsca - kierowca obsługujący jednocześnie główne działo, które zabiera jednym strzałem 300 hp. Drugie miejsce to obsługa karabinu maszynowego. Goliatha znajdziesz między innymi ma mapie ONS-Torlan, ONS-Primeval.

Innym pojazdem jest Cicada, szybki i zwrotny bombowiec. Posiada 500 pancerza i dwa miejsca. Kierowca wystrzeliwuje rakiety, lecące spiralnym torem. Drugi tryb pozwala wystrzelić 16 rakiet naraz, po uprzednim ich załadowaniu. Drugie miejsce to obsługa działek laserowych. Alternatywny tryb to wystrzelenie flary, która odciąga kierowane pociski z AVRiLa i Raptora. Znajdziesz ją np. na mapie ONS-Urban.

Ostatnim pojazdem jest Paladin, łazik terenowy połączony z czołgiem. Posiada 800 hp i jedno miejsce. Pierwszy tryb strzału to pocisk plazmowy, który zabiera 150 hp i sprawia, że cel jest odrzucany - jeśli trafi w człowieka i go nie zabije, to sprawi, że umrze od upadku. Drugi tryb strzału to tarcza energetyczna o wysokiej wytrzymałości. Zatrzymuje pociski, ale przepuszcza pojazdy i żołnierzy. Jeśli tarcza będzie roztoczona, i użyjesz pierwszego trybu strzału, Paladin zdetonuje ładunek z pocisku pod sobą. Skuteczne, gdy przeciwnik znajdzie się zbyt blisko ciebie. Pojazd ten znajdziesz np. na ONS-Torlan (Bonus Vehicles).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...