Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ciapek

Problem z pobieraniem

Polecane posty

Witam.

Może tutaj ktoś będzie mi w stanie pomóc ;]

Otóż mój problem polega na tym, że w momencie kiedy chcę obejrzeć jakikolwiek film na serwisach typu youtube, wrzuta, i tym podobne muszę czekać aż film całkiem się załaduje i dopiero wtedy mogę zacząć go oglądać. W trakcie gdy film się ładuje nie widzę zwiększającego się paska postępu, dopiero gdy film się załaduję widzę pełny czerwony pasek (na yt).

Ten sam problem pojawia się gdy próbuję pobrać jakikolwiek plik, gdy zaczynam pobieranie nie wyskakuje żadne okienko, pojawia się ono dopiero w momencie gdy caly plik jest już ściągnięty.

Co ciekawe zaraz po włączeniu kompa problem ten nie występuje, dopiero po jakimś czasie normalnego użytkowania (uprzedzając pytania, nie byłem w stanie stwierdzić jaka aplikacja dokładnie może powodować ten problem)

Problem znika po każdym restarcie, a restartowanie co chwilę kompa jest na dłuższą metę jest dosyć denerwujące ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy nie masz zbyt wolnego internetu który spowalnia buforowanie.

I restart nagle cudownie przyspieszałby mi neta?

Nie bardzo chyba zrozumiałeś o co mi chodzi. Wszystko mi pobiera z normalną prędkością, tylko jakby "w tle" i dopiero po skończeniu pobierania całego filmu/piosenki/itp moge go obejrzeć na yt/wrzucie/itp. Tak samo z innymi plikami, dopiero gdy przeglądarka, czy tam jakiś inny program sobie ścągnie dany plik, wyskakuje okienko z zapytaniem gdzie go zapisać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...