Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

losio3

Rozwiązany: Przy odpalaniu kompa monitor w ogóle się nie włącza

Polecane posty

Witam gdy dziś pomagałem koledze czyścić kompa(format dysku) przyłączyłem dysk u siebie w kompie aby zgrać mu od razu wow'a, po ponownym złożeniu gdy włączam kompa monitor nie reaguje na nic(pomarańczowa dioda) wygląda jakby w ogóle nie widział kompa, sądziłem że to może być cosik z kartą graf. ale kiedy podłączyłem kabel do drugiej zintegrowanej karty sytuacja wygląda tak samo monitor nie reaguje na kompa.

Proszę o pomoc jak i czy w ogóle da się coś z tym zrobić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko podłączyłem dobrze,

Poczekaj, ja nie pytałem czy TY dobrze podłączyłeś, tylko prosiłem żebyś sprawdził czy każdy kabelek jest na swoim miejscu i dobrze dociśnięty.

Wyciągałeś dysk, musiałeś przy tym ruszyć różne kable.

czy możliwe aby to była wina przejściówki do podłączenia monitora do karty(bodajże z DVI na VGA)??

praktycznie - nie, nie ma takiej możliwości

Rozumiem że mówimy o przypadku "działało i przestało", bez żadnych zmian w konfiguracji? Monitor ten sam, te same kable itp?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem taki problem.Zajrzyj za kompa i znajdź kabel od monitora.Następnie poszukaj,gdzie jest on włożony do kompa.Na koncówce kabla(czyli tam gdzie jest on włożony do kompa,NIE DO MONITORA)powinny być takie dwa pokrętła.Zobacz czy są zakręcone dobrze,a jak nie to je zakręć tak,aby nie były luźne(ale nie tak aby się rozwaliły xD).Powinien ci w tedy monitor działać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...