Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jogurtt

[X360] Autospolszczanie?

Polecane posty

  

Witam. Mam pytanie do ludzi które kupiły kiedyś, lub kupują do tej pory gry z zagranicznych stron, lub po prostu obcojęzyczne gry. Czy jeżeli gra ma wydany swój polskojęzyczny odpowiednik, to gra się sama spolszcza podczas aktualizacji, czy w taki sposób spolszczą się tylko niektóre gry. Wiem że napewno tak jest w Fable 2, oraz GoW2 (kupione w irlandii, działały tutaj z polskimi napisami), ale nie jestem pewien co do innych tytułów. A może są to jakieś wersje multijęzykowe? Nie mam żadnego pojęcia na ten temat, a planuję kupno nowych paru gier na święta. Tytuły które mnie interesują (a raczej spolszczenie do nich ;] ) to: Modern Warfare 2, Assassin's Creed 2, Forza 3, Halo:ODST. Bardzo proszę o odpowiedź!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polski Modern Warfare 2 na pewno pobierze sobie polską wersję po zmianie Locale i języku Dashboardu na polskiangielski - na logikę więc w drugą stronę też powinno to działać :) (pytanie - po co, skoro polonizacja, zwłaszcza w trybie multi, bywa dość 'nietypowa'). Co do innych tytułów nie mam pewności.

Wiem, że w AC2 masz możliwość włączenia dialogów wyłącznie po włosku, jeśli chcesz się lepiej wczuć w klimat ;p.

Jeśli o wersje 'multilanguage' chodzi - kupione w UK czy Eire raczej nie będą zawierały polskiej wersji na płycie (najprawdopodobniej będą to ENG/GER/FRA/ITA), już prędzej odwrotnie. To nie blu-ray, gdzie możesz wcisnąć kilka(naście) wersji językowych na jedną płytkę (patrz Uncharted 2 ;])

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modern Warfare 2 - Autospolszczanie jest ( tak jak to napisał kolega z góry )

Assassin's Creed 2 - nie ma ;P nawet o aktualizacjach do AC 2 mi nie wiadomo

Forza 3 - brak, jest za to autozangnielszczanie* (ale to dziwnie brzmi)

Halo:ODST - polska wersja NIE ISTNIEJE ( jest co prawda sprzedawana z instrukcją po polsku)

* - po zaktualizowaniu gry(jakimkolwiek, np. chodźby początkowa aktualizacja aby móc grać przez XBL) gra automatycznie zmienia język na angielski, a odwrócenia tej zmiany się nie dochrapałem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...