Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Burza'P

Star Wars Battlefront II, Wersja wypuszczona ostatnio za 40zł w Polsce uniemożliwia granie w 1.1

Polecane posty

Hey,

Postaram się streścić mój problem i proszę..... jeśli ktoś z was zna rozwiązanie lub cokolwiek przypuszcza, pomożcie :)

Kupiłem SWBF2 4 lata temu za 160 zł, ściągnąłem patch 1.1 (International, ok. 57 MB), zainstalowałem i wszystko chodzi do tej pory. Gdzie problem?

Mój brat kupił ostatnio SWBF2 za 40 zł (wypuszczono ostatnio w Polsce), zainstalował. W wersji 1.0 wszystko chodziło. Żeby jednak mógł ze mną grać w 1.1(dedykowane servery, więc warto ściągnąć) musiał siłą rzeczy najpierw ściągnać ten patch. Ściągnał, zainstalował i kiedy klikam "Launch the game", wyskakuje mi, że mam włożyć właściwy dysk -"Instert the correct DVD." No dobra, robie więc restart, potem prubóje odpalać na różne sposoby, przez Program Files etc. Nic nie idzie. Myślę więc sobie, a nóż, może się uda uruchomić mu grę z mojej płyty ( tej co wyszła 4 lata temu). I co? I pomogło. Fajnie, cudownie- pomyślicie. Nic bardziej mylnego. Grać możemy, spokojnie, jednak moja płyta ma już tyle rys, że to tylko kwestia najbliższego roku kiedy nie zechce mi się odpalić. A wtedy i ja, i mój brat nie będziemy mogli grać w SWBF2. Pytanie więc: Co zrobić by uruchomić grę z jego płyty( na jego kompie, z której zresztą zainstalował SWBF2...)?

A teraz dodam kilka rzeczy mogących zniwelować pare pytań. Po pierwsze, ten sam problem mają moi inni koledzy, którzy kupili wersję wypuszczoną parę miesięcy temu. Żadne formaty dysków nie pomagały. Więc nie jest to jeden evenement na skalę światową. Po drugie, nie jest to wina patcha, ponieważ u mnie on się zainstalował i wszystko działa w najlepszym porządku. Więc problem musi tkwić gdzieś w plikach gry, gdzie albo któryś jest zwalony, albo któregoś nie ma, który by odpowiadał za jakąś integrację z patchem 1.1 (Normalnie się [patch]instaluje, nie ma ządnych błedów, tylko przy odpalaniu gry nie widzi płyty w napędzie). A, i patch ściągnąłem z kilku źródeł (np. xfire), ale nie miało to znaczenia i nic nie wykazało. I jęsli to w czymś pomoże- instalowałem te obie gry na XP Pro SP3. Howgh

:starwars:

Proszę o pomoc i Niech Moc Będzie z Wami, zawsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...