Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bastajpan

Rozwiązany: Problem z grafika w grach i nie tylko

Polecane posty

Witam. Mam od 2 tygodni Viste, zanim przezucilem sie na Viste mialem XP. Od czasu gdy mam Viste nie moge grac w gry na "wysokich detalach" i musze grac na tych slabszych, co jest dziwne bo z XP moglem grac normalnie, widocznie brakuje mi czegos na Viscie. Szukalem pomocy na roznych forach, poswiecilem bardzo duzo czasu temu problemowi no i dostalem pare propozycji by np. wgrac sterowniki do karty graficznej. Wszedlem na strone NVIDII, wybralem opcje by samo dobralo mi sterownik(i) graficzne pasujace do mojego komputera. Dobralo mi sterowniki, pobralem je. Jednak juz przy instalacji dostaje mniej wiecej taki komunikat:

"Program instalacyjny NVIDIA nie moze znalesc sterownikow zgodnych z aktualnym sprzetem. Program instalacyjny zostanie teraz zamkniety".

Takie cos wyswietla mi sie gdy chce zainstalowac sterownik "niby" zgodny z moim komputerem. A tu jeszcze inna ciekawostka:

"Produkt Obecnie zainstalowany sterownik Najnowsza aktualizacja sterownika

Radeon X300/X550/X1050 Series (Microsoft Corporation - WDDM) 0.0 Twój komputer ma zainstalowaną najnowszą wersję sterownika dla twojego procesora graficznego. Aktualizacja sterownika nie jest konieczna.

Radeon X300/X550/X1050 Series Secondary (Microsoft Corporation - WDDM) 0.0 Twój komputer ma zainstalowaną najnowszą wersję sterownika dla twojego procesora graficznego. Aktualizacja sterownika nie jest konieczna."

Ktos podsunal mi jeszcze pomysl by zainstalowac DirectX'a. Z pobraniem problemu nie ma. Ale po instalacji nie ma DirectX'a na komputerze, pozostaje tylko instalator.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...