Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SubDBC

Komputer nie widzi monitora (albo na odwót)

Polecane posty

Witam mój problem jest taki, że po włożeniu nowej karty graficznej monitor przestał działać? tzn. zachowuje się jakby nie był podłączony. Karta jest dobrze przymocowana. Wejścia od monitora także ale monitor nadal świruje. Żeby było śmieszniej to odłączyłem wszystkie kable i podłączyłem je na nowo i działał. Odinstalowałem stare sterowniki i przystąpiłem do instalacji nowych i (ohh) zauważyłem że nie podłączyłem zasilania do nagrywarki. Złożyłem całego kompa i problem zadomowił się na dobre, resety biosa nic nie dają odłączanie zasilania także. Próbowałem podłaczyć kabel od monitora do płyty głównej i to samo nie wiem co zrobić.

Mój monitor to Benq FP931

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może być wina kabla, czy monitora, ale o tym przekonasz się dopiero, gdy spróbujesz na innym kablu/monitorze. Ale to może być też wina zasilacza, a jeśli tak jest to włączanie komputera jest bardzo ryzykowne i na święta możesz już nie mieć po co kupować nowego zasilacza. No niestety, ale zasilacze Take Me znane są z tego, że stanowią zagrożenie dla sprzętu oraz z tego, że prędzej się spalą niż dadzą tyle mocy ile jest napisane na tabliczce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokombinowałem przy kompie i problem się rozwiązał... ale nie na długo

Po instalacji nowych sterowników wystąpił inny problem wszystko niby git ale... jak ładuje się system to naglę ekran się wyłącza i wyskakuje " no signal detected " choć w głośnikach słyszę dźwięk logowania do systemu, po chwili resetuje się komputer. nie wiem co teraz zrobić! (wcześniej też miałem takie problemy jak zmieniłem rozdzielczość na maksymalnie dużą)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że w przypadku kiedy autor tematu nie chce / nie może podać konfiguracji sprzętu (chodzi o płytę i zasilacz, ale nie tylko), to temat można spokojnie zamknąć.

I tak nic nie wymyślimy, a takie bezprzedmiotowe dyskusje nie mają sensu. Są inne fora na których podobne tematy "puchną" do 50-100 postów ... i nadal nic z tego nie wynika.

Całkowicie się zgadzam, dlatego czekam 24 godziny od teraz (23:10). Jeśli do tego czasu autor nie poda pełnej konfiguracji sprzętowej, to temat usunę. - Sevard

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...