Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

titio55

Oferta Play

Polecane posty

W sumie oprócz mega mielenia bani o tym, to nawet nie wiadomo w jakiej ofercie to jest, ale Plus ma identyczną ofertę (Rarka Plusa) a 36i6 wymiata z nieograniczonymi sms-ami do Plusa. Wystarczy znaleźć sobie kilka osób do pisania z Plusa, a na dodatek z 1 startera da radę wyciągnąć ok. 22zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE! Tylko nie Play! Tej sieci wszędzie brakuje zasięgu. Kupisz i później będziesz klął że znowu rozmowę przerwało... Nie ma się co dziwić - nowa sieć zawsze ma problemy z zasięgiem. Ja osobiście polecam największą sieć w Polsce - Plus GSM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz u mnie cała rodzinka przeszła z Plusa do Play - właśnie ze względu na koszta, zasięg u mnie jest maksymalny, nigdy rozmowy nie zerwało....no chyba ze jeździsz gdzieś po lasach z daleka od nadajników, wtedy i ten twój Plus nic nie pomoże ;> Po kiego mam z plusa brać prepaida jeśli będę drożej płacił za rozmowy - w Play za 5 zł jak doładuje to mam ważność na rok, free sms przez ileś tam czasu do wszystkich sieci - Ostatnio doładowałem za 50 i dostałem 3k smsów ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE! Tylko nie Play! Tej sieci wszędzie brakuje zasięgu. Kupisz i później będziesz klął że znowu rozmowę przerwało... Nie ma się co dziwić - nowa sieć zawsze ma problemy z zasięgiem. Ja osobiście polecam największą sieć w Polsce - Plus GSM.

Człowieku, czy ty w ogóle wiesz, co mówisz?! Przecież Play korzysta w większości z BTS'ów PLUSA (w roamingu - swoje póki co stawia HSDPA i EDGE). Oznacza to DOKŁADNIE taki sam zasięg! Jeżeli nie znasz się na rzeczy, to lepiej się nie odzywaj, bo można wyjść na idiotę.

Ja polecam Play'a, ze względu na to, że to właśnie ta sieć spowodowała poruszenie na rynku zdominowanym przez "Wielką Trójcę" (+,Era,Orange).

To on jako pierwszy wprowadził 29 gr/min.

Ma bardzo atrakcyjną ofertę jeżeli chodzi o telefony, a ceny ma bardzo konkurencyjne. Jako jedyny ma szacunek do swoich stałych klientów (chociażby sporo tańszy abonament na internet).

Bierz Play'a bez wachania!

@up To nie są nadajniki - bo nie tylko nadają, ale i odbierają sygnał. Mówi się na nie "BTS", albo "Node B"w przypadku WCDMA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zasięgu Play - problem pojawia się, gdy jesteś w obszarze, gdzie P4 ma swoje stacje, ale niepełne pokrycie - przęłączanie między sieciami Play/Plus zabija i baterię, i rozmowy, jeśli akurat jakieś prowadzisz (czy inne połączenia, np. internet)

Oczywiście można ustawić w telefonie sieć na sztywno na Play (lub tryb tylko na GSM, wyjdzie na jedno)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE! Tylko nie Play! Tej sieci wszędzie brakuje zasięgu. Kupisz i później będziesz klął że znowu rozmowę przerwało... Nie ma się co dziwić - nowa sieć zawsze ma problemy z zasięgiem. Ja osobiście polecam największą sieć w Polsce - Plus GSM.

I tu bym z Tobą polemizował...Ja mam w Playu 2 fony i nie miałem problemu z zasięgiem nawet w największej dziurze w Polsce. Owszem, na początku gdy play wchodził na rynek były drobne kłopoty z zasięgiem, ale poprawiło się to i nawet jak jestem u rodziny na wsi, z daleka od jakiegokolwiek nadajnika mam pełny zasięg ( mając 100 lat temu w Plusie, wyjechałem tylko 10 km za miasto i zasięgu niet ). :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze podobno wyłączyli w Play usługę darmowego numeru no a ja dalej mogę dzwonić mam nadzieję że mi się nie zrobi jakiś debet na koncie bo nic mi nie zjada ja nie wiem, korzystaliście z tego jak można było to aktywować ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE! Tylko nie Play! Tej sieci wszędzie brakuje zasięgu. Kupisz i później będziesz klął że znowu rozmowę przerwało... Nie ma się co dziwić - nowa sieć zawsze ma problemy z zasięgiem. Ja osobiście polecam największą sieć w Polsce - Plus GSM.

Mam Playa Fresh lecz mam zasięg, pewnie dlatego, że mieszkam w mieście. :/

Poza tym korzystam z sieci 3g, Plus udostepnia nadajniki Playowi bo wlasnie z takiego korzystam wiec nie wiem z jakiego powodu siejesz taka propagande.

Co do smsow, w Playu doladujesz za 3 dyszki i masz 1000 esow do wszystkich sieci na 30 dni, mija 30 dni a ty nie wytraciles tysiaca smsow, doladowujesz i sumuja sie z nowymi. :)

Mialem Plusa, Ere teraz Play i to jedyna siec jak narazie w ktorej nie musze sie martwic ze zabraknie mi kasy z tych 30 zlotych do konca miesiaca.

tito55 teraz jest 100 min do play i na stacjonarne za 5 zl, ale skoro miales ta promocje aktywna to mogli ci wylaczyc dopiero po terminie.

Pozdro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...