Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luq92

Brak dźwięku w tylnych głośnikach w Win 7

Polecane posty

Mój problem polega na tym, że po formacie i instalacji 7 nie mam dźwięku w tylnych głośnikach. Nagłośnienie to Genius 5100. Każdy kanał jest podłączony na innym kablu. W XP nie było z tym problemu. Na dodatek głośnik centralny również nie gra. Dzieje się tak gdy odpalam muzykę w AIMP. Nie testowałem ich w grach. Ale w XP muzyka grała ze wszystkich. Mam stery do dźwiękówki pod Win 7. Tył gra tylko gdy ustawie je jako przód. Obecnie przód i tył mam ustawiony jako przód i wtedy wszystko jest OK. Daję screena z managera: http://img192.imageshack.us/img192/632/glosniki.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tak Winamp ma problemy pod win7 aby grały wszystkie głośniki 5.1 ale nie na każdej karcie muzycznej jedyny ratunek to musisz poszukać wtyczki do winamp 5.1

Ja win7 nie posiadam bo trochę przy drogi , ale robiłem testowałem u 2 kumpli i jeden ma X-fi i niema problemu a drugi ma Audig2 i jest to samo co u ciebie z winamp dopiero jakaś wtyczka ze strony producenta pomogła ,ale jak się nazywa to mnie zabij bo nie pamiętam. musisz poszukać .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tak Winamp ma problemy pod win7 aby grały wszystkie głośniki 5.1 ale nie na każdej karcie muzycznej jedyny ratunek to musisz poszukać wtyczki do winamp 5.1

Ja win7 nie posiadam bo trochę przy drogi , ale robiłem testowałem u 2 kumpli i jeden ma X-fi i niema problemu a drugi ma Audig2 i jest to samo co u ciebie z winamp dopiero jakaś wtyczka ze strony producenta pomogła ,ale jak się nazywa to mnie zabij bo nie pamiętam. musisz poszukać .

Polecam sposób Roniego miałem taki sam problem i wtyczka pomogła.Pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale luq92 nie korzysta w winampa tylko aimp'a jest drobna różnica między tymi programami

luq co do twojego problemu niestety nie wiem o co chodzi i nie za bardzo mam jak się pobawić na takiej dźwiękówce

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszło zbyt łatwo, żeby to był koniec problemów. Teraz dźwięk w grach mam tylko w tylnych głośnikach... Ręce opadają. Muzyka z odtwarzaczy gra prawidłowo, tylko w grach wszystkie głośniki milkną oprócz tyłu i subwoofera. Czy to wina tej integry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy odtwarzaniu muzyki. w głośnikach konfiguracji 5.1 zawsze grają tylko 2 przednie + subwoofer :P Można to zmienić (ale tylko w niektórych zintegrowanych kartach Realtec). Jest opcja (np. u mnie) Speaker fill która powoduje, że przy odtwarzaniu muzyki włączają się tylne satelity+ centralny. W grach to nie przeszkadza, bo i tak jak mają grać to będą grały :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...