Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eksodus

Rozwiązany: Assasin's Creed - Problem z flagą

Polecane posty

Jest problem z flagą, której nie da się zdobyć, jest to w królestwie, w ruinach jakiś pomiędzy Jerozolimą i Akką. Jest w tych ruinach dużo flag do których ciężko doskoczyć ale w końcu da się, jednak jedna jest na takiej kolumnie oddalona od innych wysokich kolumn tak że nie mogę doskoczyć z innej, a z ziemi również nie mogę doskoczyć bo kolumna jest za wysoka, czy to jakiś bug czy może ja czegoś nie widzę że nie mogę doskoczyć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest problem z flagą, której nie da się zdobyć, jest to w królestwie, w ruinach jakiś pomiędzy Jerozolimą i Akką. Jest w tych ruinach dużo flag do których ciężko doskoczyć ale w końcu da się, jednak jedna jest na takiej kolumnie oddalona od innych wysokich kolumn tak że nie mogę doskoczyć z innej, a z ziemi również nie mogę doskoczyć bo kolumna jest za wysoka, czy to jakiś bug czy może ja czegoś nie widzę że nie mogę doskoczyć?

Hmm, też miałem mały problem z tą flagą. Po prostu musisz poczekać, aż odzyskasz umiejętność łapania się krawędzi podczas spadania w dół. I wtedy robisz porządny rozpęd i w locie trzymasz shift. Altair powinien wyciągnąć ręce do przodu i chwycić się. Powinno się udać za pierwszym razem ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, zadziałało(na to bym chyba nie wpadł) ale dziwi mnie fakt że przeszukałem całe królestwo, a mam tylko jakieś 80 flag. Gdzie mogę znaleźć właściwie wszystkie flagi... I czy one coś dają? Od razu mówię że mam już 20 synchronizacji więc jeśli będzie premia z misji to i tak to mi nic nie da...

EDIT: Jak to możliwe że wszyscy silniejsi strażnicy i templariusze(żołnierze) mówią po niemiecku? To jakiś błąd czy jak? Znaczy na przykład jak to mówią krzyżacy to nawet pasuje ale jak strażnicy czy łucznicy w pozostałych miastach to już naprawdę coś jest nie tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...