Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smoku

Rozwiązany: Oblivion - trwałe obniżenie inteligencji i sił woli

Polecane posty

Nie lubię grąc magami, kiedy więc zauważyłem, że z jakiegoś powodu mam trwale obniżone inteligencję i siłę woli (zaznaczone na czerwono - brak jakiegokolwiek efektu opisanego w tym czymś uruchamianym Tabem, co przy ogromnym samozaparciu można zaryzykować nazwać nieudolną podróbką podręcznego menu magii). Nie przejmowałem się tym zbytnio, dopóki atrybuty te nie spadły mi do poziomu około 25, przez co nawet używanie najprostszych czarów jest prawie niemożliwe.

W końcu udało mi się ustalić, że obniżanie tych cech jest związane z walkami z błędnymi ognikami i jakimś niezidentyfikowanym (przyzwoitość twórców gry nakazywałaby mnie chociaż o czymś takim poinformować, ale jakoś nigdy nie udało mi się takiego komunikatu zauważyć...) czarem. Mam zatem prośbę o wyjaśnienie o co właściwie chodzi, dlaczego nie ma nigdzie informacji o tym, co się stało z moją siłą woli i inteligencją oraz jak odwrócić te efekty i przywrócić mojej postaci prawidłowy poziom tych cech.

Z góry dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A! Widzę, że Pan szanowny też zagrywa się w najlepszą grę cRPG wszechczasów! Gut, gut, szacun i rispekt, czyni Cię to super cRPGowcem nowej generacji, takim jak ja. Super gra, nIE?!

Aby odzyskać obniżone atrybuty trzeba udać się do świątyni w mieści i skorzystać z ołtarza - oczywiście jeśli nie mamy sporo "infame".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, na najprostsze rozwiązanie nigdy się nie wpada. A po wpadce z nieplanowanym zarażeniem wampiryzmem teoretycznie powinienem był o świątyniach pamiętać... Dziękuję.

PS. Widzę, że odnawia się po jednej cesze na jedną modlitwę... Na dodatek jestem prawie pewien, że miałem trochę wyższe wartości tych cech... Czy to oznacza, że twórcy gry w swojej przenikliwości uznali, żem grzeszny i chcą, bym się nawrócił i modlił aż do skutku?

Pytanie retoryczne rzecz jasna, problem rozwiązany, temat do zamknięcia. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...