Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BiancoNeri

Odzyskiwanie danych z karty Micro SD

Polecane posty

Witam,

straciłem dane (przypadkowo je skasowałem) z karty Micro SD, jaką miałem w telefonie. Pytanie: jak odzyskać te dane? I czy potrzebuję do tego czytnika kart Micro SD? Znalazłem jeden program do odzyskiwania plików, ale kiedy karta jest w telefonie a telefon podłączony jest do komputera, program nie wykrywa karty :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, próbowałem już i TestDisca, i PhotoRec, i BadCopy Costam, i Undeleted Files Pro... I nic.

Powiedzcie mi: czy naprawdę istnieje szansa, że przez zwykłą opcję ,,Usuń wszystko'' w Nokii 5310, zdołałem permanentnie usunąć wszystkie pliki? Bo ja w to nie wierzę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi: czy naprawdę istnieje szansa, że przez zwykłą opcję ,,Usuń wszystko'' w Nokii 5310, zdołałem permanentnie usunąć wszystkie pliki? Bo ja w to nie wierzę...

Jest to możliwe, ale mało prawdopodobne. Niektóre telefony przy "usuń wszystko" wykonują formatowanie, ale nie usuwa ono danych z karty (tak samo jak "format" dysku).

W tym przypadku problemem jest nietypowy system zapisu używany przez Nokie, w przypadku niektórych modeli telefonów karta formatowana w telefonie jest widziana przez komputer jako "niesformatowana" (i odwrotnie: telefon "nie widzi" karty dopóki sam jej nie sformatuje). Być może jest jakiś soft służący do odzyskiwania danych z nośników używanych w telefonach Nokia, szukaj na forach ich użytkowników (na pewno nie jesteś pierwszym ani jedynym który potrzebuje takiego softu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...