Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bronex

Manta Twin Turbo 3

Polecane posty

Witam.

Posiadam kierownicę Manta Twin Turbo 3, którą wygrałem w CD-Action. Mam pytanie o tryb Digital w tej kierownicy.

Jak go włączyć ? W instrukcji pisze że w Trybie Digital - zielona lampka której jakoś u siebie nie widzę :/ kierownica zachowuje się jak standardowy kontroler i że nie jest to tryb analogowy.

Mógłby mi to ktoś przetłumaczyć z polskiego na nasze ? Kompletnie tego nie rozumiem ale przy tej kierownicy denerwuje mnie że sama skręca i i drży co jest u mnie niechcianym dodatkiem. Chyba tryb Digital powoduje to że kierownica zachowuje się normalnie więc chciałbym go włączyć ale kiedy przyciskam przycisk do zmiany trybów pokazują mi się czarny , czerwony i żółty a zielony nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tryb Digital powoduje to że kierownica zachowuje się normalnie więc chciałbym go włączyć

W trybie analogowym samochód w grze skręci tyle, ile przekręcisz kierownicę, natomiast w cyfrowym-digital skręcisz kierownicę o kilka stopni, a w grze samochód zakręci "na maksa". Sterowniki do kierownicy były na płycie? Możesz sprawdzić czy na stronie są jakieś inne, odinstalować stare i popróbować z nowymi. Kierownica kręci się po naciśnięciu gazu (w niektórych grach albo zawsze?); może są jakieś opcje po zainstalowaniu sterowników od Manty?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...