Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dark elvis

Rozwiązany: Risen - błąd (zniknęła ważna postać)

Polecane posty

Witam,

Jestem w 4 rozdziale i dostałem zadanie od któregoś maga z Zakonu aby porozmawiać z komendatnetm Carlosem co sądzi na temat

oddania miasta Donowi i zdrady Inkwizytora

.

Problem w tym, że nigdzie nie moge znaleźć Carlosa...

Na mapie mam go zaznaczonego, że jest w mieście w tym "zameczku" na najwyższym poziomie miasta.

Tam go jednak nie ma. Bodajże w 2 rozdziale już mi zniknął z miasta ale wtedy myślałem, że poszedł do Inkwizycji żeby sobie z nimi pogadać więc grałem dalej. Okazało się jednak, że przepadł na dobre ;/

Nie moge bez niego ruszyć fabuły do przodu ;/ Próbowałem nawet kodami teleportnąć się do niego ale wyskakuje mi w konsoli, że nie ma go nigdzie ;/ Wcześniej kodów nie używałem !

Uzywałem kodów "goto" i "spawn" jednak wszystko na nic. Kody dobrze wpisywałem bo do innych postaci mogę się telepnąć i ożywić ich na nowo/spawnąć.

Pewnie to błąd w grze i jedynie wczytanie sejwa sprzed jego zniknięcia tylko pomoże. Jednak nie chce mi się od nowa grać :P Dlatego proszę kogoś o sejwa (najlepiej na początku 4 rozdziału lub zaraz po

wyczyszczeniu klasztoru z jaszczuroludzi

). Byłem w bandzie Dona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno szukałeś go wszędzie? Bo wtedy, co rozmawiałeś z nim po raz pierwszy, to on powinien był wtedy stać na podwórku. Natomiast później, w tym momencie, gdzie ty jesteś, to on jest w pomieszczeniu strażnicy - wchodzisz po schodach, potem wychodzisz na taki taras, przechodzisz i tam masz pomieszczenie z Carlosem - chyba stoi wtedy przy pulpicie i czyta. Bo jeśli tam go nie ma, to nie mam pojęcia, co mogło się z nim stać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...