Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Glorfindel

Problem z padem od xboxa360

Polecane posty

No właśnie. Pożyczyłem od kumpla pada od xboxa 360 z kablem żeby pograć jak człowiek w Devila 4. I tu pojawia się problem. Gdy podłączam go do kompa internet mi nie chodzi. A dokładnie staje w miejscu bo w autoconnectie połączenia mi nie zrywa jedynie w innych programach typu xfire, gg, przeglądarka. Stery zainstalowałem automatycznie prosto z neta gdy po raz pierwszy podłączyłem pada. Da się to jakoś naprawić? Mam windowsa XP a dokładną specyfikację macie na xfire w sygnaturce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie piszesz jaki to "internet", ale sądząc po użyciu Autoconnecta chodzi o produkt neostradopodobny.

Pada można podłączyć do innego portu USB, bo ten którego aktualnie używa chyba jest tym samym do którego masz podłączony modem. Nie rozłączyło, więc prąd zasilania nie jest przekroczony - ale to dopiero połowa szczęścia, bo potrzebna jest jeszcze przepustowość. W przypadku portów USB pracujących w trybie USB 1.1 przepustowość jednej "gałęzi" kontrolera jest za niska dla jednoczesnej obsługi pada i modemu szerokopasmowego (cokolwiek to oznacza).

Ale możliwa jest też inna wersja, mianowicie taka że sterowniki M$ mają błąd polegający na "przechwytywaniu" obsługi głównego kontrolera. Nie wiem, nie sprawdzałem, u mnie działa (nie używam modemu USB).

Albo dowolna inna porażka programowa (system, oprogramowanie, sterowniki), bo od sprzętu to myślę ze można się odczepić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam Neostradę. Podłączenie do innego gniazdka nie pomaga. USB mam zgodne ze standardem 2.0 a w dodatku gdy podłączam pada to klawiatura (USB) i myszka (również USB) działają normalnie. Moim zdaniem to wina sterowników. Więc tu jeszcze jedno moje pytanie a raczej prośba o podanie linku do dobrych sterowników do pada od xboxa 360.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...