Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daniel0313

Coś jeszcze oprócz CIS?

Polecane posty

CIS jest kompletnym rozwiązaniem jeśli chodzi o zabezpieczenie kompa. Jedyne co jeszcze można zrobić w celu zabezpieczenia systemu to regularnie aktualizować CISa, system, przeglądarki, flasha, javę itp. Poza tym raz na jakiś czas warto sprawdzić system innymi skanerami wykrywającymi szkodliwe oprogramowanie (Dr.Web CureIt!, Malwarebytes' Anti-Malware, aSquarred Free itp.).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co testowałem wynika, że Comodo nie gryzie się ze skanerami jako takimi (tzn. skanerami bez ochrony rezydentnej). Ja Comodo na jednym z Windowsów używam już dosyć długo i jak do tej pory nic nie wleciało, ale ze względu na sposób w jaki używam Windowsa nie jestem wyznacznikiem (Windows jest dla mnie systemem do gier i narzędziem do wykonywania niektórych zadań na studia).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz wszystkie :)

A Comodo ma, moim zdaniem, wykrywalność słabszą niż Avira. Zdarza się CISowi wpuścić czasem to i owo, przy Avirze tego nie było [niestety najgorszy wirus i pogromca wszelkiego oprogramowania ochronnego to moja siostra i comodo wyłącza, aviry nie umiała].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...