Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Major Domo

Okazyjne ceny gier w różnych sklepach

Polecane posty

Biedronka wprowadziłą nowe gry do sprzedaży gry w cenie 10 zł. Co ciekawe, nie są to tylko jakieś byle gnioty. Znalazło się tam kilka całkiem ciekawych produkcji, np. Gears of War, Toca 3 czy Supreme Commander. Ciekaw jestem waszych opinii na temat owego świątecznego, Biedronkowego eventu.

Na TEJ stronie znajduje się pełna lista gier, jakie są w sprzedaży.

Przypominam, że ten temat ma służyć informowaniu o promocjach. Jeśli szukasz konkretnego tytuły bo jak najniższej cenie <lub nie>, to pomocy szukaj w temacie "Gdzie mogę kupić?". - Bethezer

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie pierwsza taka akcja. Ja z poprzednich mam m. in. Ace Venturę, Silent Storma z dodatkiem i Act of War ZE. W sumie, to Twoje info jest trochę spóźnione, bo wczoraj wieczorem już po Biedronkach w moim mieście były już tylko jakieś resztki :). Czyli można powiedzieć, że "promocja" się udała, nigdy wcześniej "gry z Biedronki" tak szybko nie wyszły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Biedronka Edyszyn"

Kupiłem Gears of War, Blacksite Area 51, Supreme Commandera i Unreala Antologie. Wszystko wyniosło mnie 40 zł, na Allegro te gry chodzą po 20 zł za sztukę...

Gry są w dużych kartonowych pudełkach, a w środku jest TYLKO płyta w plastikowym opakowaniu (coś ala CD-Action) i karteczka z cd-keyem. Ogólnie bieda, bo mogli by chociaż dać jakiś mały poradnik, albo instrukcje z klawiszologią, no ale cóż, przecież to tylko 10 zł... No i liczy się sama płytka, a nie dodatki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każda gra jest tak biednie wydana. Wszystkie są w dużych kartonowych boxach, ale już zawartość takiego pudła to niewiadoma. Jedyną receptą na sprawdzenie zawartości przed zakupem jest ważenie w rękach i porównywanie, bo zdarzają się różne edycje tych samych gier. W tym roku najlepszy "odważnik" to Gears of War, bo wszystkie są w najbiedniejszym wydaniu(płyta+cd key) Ja kupiłem Unreal Antologię (Platynowa Kolekcja), Juiced 2 (Top Seller) i Blacksite (Top Seller).

Z tego co wyczytałem na innych forach można było jeszcze trafić na Stranglehold w TS, Sam&Max w TS, Supreme Commander w PK lub XK, Sagę Icewind Dale w XK i premierówki: Blacksite, Penumbra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co jest najdziwniejsze w tych grach z biedronki? To mianowicie, że nigdzie nie mogę ich znaleźć. A szukanie w trzech trójmiejskich biedronkach nie przyniosło rezultatu. Żałuję, bo z tego co widzę to naprawdę fajne tytuły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem Lionhearta(Biedronka Edyszyn). Chciałem jeszcze SupComa i Sam&Maxa, ale nie znalazłem. Na szczęście, bo wczoraj wieczorem kumpel napisał, czy nie chcę kupić premierówki SupComa za grosze, bo w necie zamówił dodatek a dostał Złotą Edycję i mu nie zależy:) A w poprzednich latach(jakieś 5-6 lat temu:P) kupiłem Warcrafta II(na nieszczęście pożyczony kumplowi na wieczne nieoddanie, szkoda bo dałem dychę a teraz 6 dych trzeba bulić...), Fallouta(okładka mi się podobała:P osiem lat miałem, nie wiedziałem co to jest, a gram do dziś), Fallouta 2(bo wiedziałem że będzie zaj...) i Jade Empire. Ogólnie gry z Biedronki to świetna rzecz, ale w niektórych latach nie było tam gier wartych kupna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem gore i świątynie pierwotnego zła - gore może być ale świątynia pierwotnego zła wedłgu mnie do kitu.Ale i tak nie żałuje zakupu.Nie jest to pierwsza akcja taka ale kiedyś ta biedronka edyszyn była "bogatsza".To pudełko...Jeszcze jagby dawali takie jak w cdaction to by było spoko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vive la biedrona! Moja biedronkowa kolekcja: HeroesIII(nie żałuje), Fahrenheit(tym bardziej), Unreal Antologia i Penumbra. Chciałem jeszcze SupComa, Lionhearta i ID, ale niestety - rodziciele by mnie zabili za kupienie 4 gier w jeden dzień :) A poza tym - SupCom - mam nadzieje że znajdzie sie w CDA, Lionheart - słyszałem że średnie... a poza tym mam jeszcze BG do skończenia, ID - kolega ma.

Chociaż, musze się jeszcze wybrać, upolować Sam&Max(szczerze mówiąc nie widziałem jeszcze).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tegorocznego rzutu biedronkowego upolowałem co następuje:

- Colin 2005 - biedronka edyszyn

- Blacksite - biedronka edyszyn

- Toca 3 - tu już nieco lepsza wersja w pudełku dvd (chyba z eXtra Gry)

- Stranglehold - TopSeller

Bylem w 4 różnych biedronkach w poszukiwaniu Antologii UT (oczywiście wersji w platynie, która powinna się zdecydowanie wagowo różnić od biedronkowej edycji), ale niestety moje poszukiwania zakończyły się niepowodzeniem, UT ani widu ani słychu, a jeżeli już było to wagowo identyczne jak GoW więc uznałem że sobie daruje :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem Gearsy i najlepsze jest opakowanie. Duże nawet ładne, jakby nie wiadomo co tam było a tu się okazuje że jedynie mamy płytę w zwykły opakowaniu prosto z Lotka. Ale to cała Biedronka. Na dodatek shitostwo nie chciało się dokładnie zainstalowaać i mi gra nie odpala.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam w sobotę udało mi się nabyć gears of war w ,,biedronka ediszon", wielkie pudło myślę w srodku tez będzie niezłe a tu tylko plastikowy slim cd bez okładki wiec postanowiłem nad tym popracować ta gra warta jest przynajmniej tego chudszego dvd boxa, boxa można kupić w każdej lepszej sieci marketów wiec problemu nie ma, problem jest z okładką , chętnie bym ją stworzył ale niestety nie posiadam skanera, a moje pudełeczko uległo poważnemu zniszczeniu, wiec mam wielką prośbę do użytkowników, więc czy mógłby ktoś wrzucić skany kartonowego boxa gears of war (przód, bok tył- możecie po prostu złożyć to na pól i wyjdzie coś takiego jak przód+bok, tył+bok ) tylko prosiłbym o skany w dość dobrej jakości, ja w jeden dzień bym to obrobił i wrzucił na forum gotowe do druku wiec jak będzie? z góry dziękuję

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega wczoraj kupił Gears of War. Tak samo jak kolega wyżej myśleliśmy, że będzie instrukcja itp. A tu co? Opakowanie plastikowe jakie sie dostaje wraz z czystą płytą. ocb? To już wolę za 20zł kupić na allegro wersję z instrukcją, drukowanym poradnikiem oraz plakatem. To co odwala Biedrona to żenada. Fakt, że fajne gry za dychę, ale koledze gra się instalowała godzinę! Chociaż komp spełnia wymagania na wyrost.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co jest najdziwniejsze w tych grach z biedronki? To mianowicie, że nigdzie nie mogę ich znaleźć. A szukanie w trzech trójmiejskich biedronkach nie przyniosło rezultatu. Żałuję, bo z tego co widzę to naprawdę fajne tytuły.

niech się kolega od mnie odezwie a kupię mu co chce. Mam Biedronkę pod domem i nie dalej jak wczoraj jeszcze była cała sterta. Kupiłem sobie Unreala i GoW, stare dobre czasy powróciły, ale to już chyba nie to. GoW jeszcze nie odpakowałem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie omieszkałem oblecieć 3 moich Stonek, by zakupić aż 7 gier... mówią że postradałem zmysły, ale kto by się tam takimi banialukami przejmował :D

mam sagę The Suffering z Topsellera i TOCA 3 z Ekstra Gry, reszta - GoW, Stranglehold, Sam & Max, Colin McRae 2005 i Dead Reefs - wersja slim. trochę szkoda, że większość była w tej biednej wersji, ale cóż - sama gra i tak jest najważniejsza

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha... ale kasjer miał minę jak zobaczył "Oszkurde, Penumbra, oszkurde 10zł" jeszcze paragon przestudiował. Pudełka obciachowe - sprawiają wrażenie "poważnych" gier... i takie są. Kto by 6 lat temu pomyślał, że IWD albo Ghotic będzie sprzedawany za tak śmieszne pieniądze? Chyba przeniosę się w przeszłość i powiem ludziom. Ciekawe czy mnie wyśmieją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja kupilem ostatniego gow'a :D a takze painkillera ;p chcialem penumbre ale niestety juz wykupili :( a gry chodza i bez problemow jest intalacja ;p do tego podrukowalem sobie okladki i mam w wersji mniej pudelkowej ;p bo naprawde do gowa dali plastkik ale do painkileera to tylko folijke xD a opakowanie potezne hehehe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem Unrealka Antalogię i Jucied 2, może jeszcze kupię GOWa albo Toce Race Driver 3, w sumie bym wykupił ostaniego Colina 2005, ale pudełko było lekko urwane, najwyzej poszukam gdzie indziej :P.

Mnie zawartość pudła nie obchodzi wolę, kartonowe pudło do ozdoby pokoju, a grę w do biurka wsadzę przynajmnije miejsce oszczedzam :P, ale czasem miejsce się zapełnia, a jeszcze się zapełni kiedy gry na PS2 będe kupować, więc na razie w planach zakupuje Gran Turismo 4, i Metal Gear Solid 3, potem się zobaczy reszte.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...