Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tomi858

Sterowniki do ATI Radeon Hd 3800 Sercies

Polecane posty

Wejdź sobie na stronę www.ati.com potem w górnym prawym rogu jest taka mini lista pisze pobierz sterowniki i z tej listy wybierasz

1 pozycja GRAPHICS

2 pozycja ( Wersja windowsa ) masz xp to klikasz na xp jak Vista to vista

3 pozycja Radeon

4 pozycja Model ( podaj model swojej karty graficzne twoja to będzie radeon HD 3870 syries )

Jak to wypełnisz to klikasz VIEW RESULTS

Wyświetli ci się strona gdie pojawią się 2 wersje sterowników OPTION 1 i OPTION 2

Option 1 są to sterowniki do karty z pełnym oprogramowaniem do niej itd

Option 2 to są tylko same stery do karty graficznej

Jak już zdecydujesz się które ściągnąć to klikasz download

potem po ściągnięciu instaluj i tyle

Chyba prościej już nie da się wytłumaczyć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usuń najpierw stare sterowniki, może one coś blokują. By usunąć sterowniki musisz je odinstalować i potem usunąć resztki po nich za pomocą Driver Cleanera uruchomionego w trybie awaryjnym. Tylko najpierw upewnij się jeszcze, że masz zainstalowany .NET Framework (w wersji drugiej, lub wyżej jeśli dobrze pamiętam).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konqi lub ktoś innym, możecie mi wyjaśnić po kolei co mam zrobić? Bo szczerze mówiąc nigdy nie aktualizowałem sterowników usuwając ich napoczątku :/

Usuń najpierw stare sterowniki, może one coś blokują. By usunąć sterowniki musisz je odinstalować i potem usunąć resztki po nich za pomocą Driver Cleanera uruchomionego w trybie awaryjnym. Tylko najpierw upewnij się jeszcze, że masz zainstalowany .NET Framework (w wersji drugiej, lub wyżej jeśli dobrze pamiętam).

http://img521.imageshack.us/img521/2321/asdy.png

Czyli mogę spokojnie zaczynać odinstalowywanie starych sterowników a później nowych ta?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usuwasz stare sterowniki, w trybie awaryjnym włączasz Driver Cleaner'a i czyścisz pozostałości po nich, a następnie instalujesz nowe sterowniki. Oczywiście po drodze będzie jeszcze kilka restartów. NET Framework masz "dobry" :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, włączyłem i pojawia mi się kreator znajdowania nowego sprzętu i pisze że niby znalazł mi monitor... Czy to są jakieś żarty? A instalka od sterowników nadal się nie włącza... Tzn klikam Instaluj i nic...

-------------------------------------------------------------------------------

Mam ATI Catalyst 8.3, ściągłem Catalyst 9.1 i tu mi się wszystko instalowało normalnie ale po restarcie, miałem 4bity... i pisało coś że nadpisałem nowsze sterowniki na starsze i coś się działo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...