Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

oo00oo

Rozwiązany: Fallout 3

Polecane posty

A ja mam problem.Wcześniej gdy grałem w F3 komp mi się resetował po jakimś czasie.Gdy zaktualizowałem stery robiło to się coraz rzadziej.I nie wiem czy nadal będzie mi sie tak robiło.Czy ktoś wie dlaczego tak się dzieje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam następujący problem kupiłem Fallout'a 3 zainstalowałem chce włączyć no i jest mały sreen czarny potem na cały pulpit i już mi wywala do windowsa proszę o pomoc :angry:

Hmm... miałem podobny problem z min. "Sims'ami 3" (czarny ekran a następnie pulpit). Okazało się, że za cały bajzel odpowiadały najnowsze (wtedy wersja z października br. / pojawił się jakiś konflikt bibliotek DX'a) sterowniki do karty graficznej. Wywaliłem je i zainstalowałem stery z płyty dołączonej do karty. Zadziałało. Poczekałem na jeszcze nowszą wersję sterowników. Pobrałem. Zainstalowałem. Wszystko gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam temat. Proszę nie dodawać innych swoich problemów tylko założyć nowy temat, bo tworząc ścianę płaczu zniechęcanie osobę która mogła by coś wiedzieć.

Dodaje od siebie:

Gra wywala się do pulpitu. Przed pokazaniem menu czy czegokolwiek. Na systemie Vista 64 (najnowsze patche i service paki) oraz na Win 7 32 (tu jeszcze występuje w ramach rozrywki błąd, że mam włożyć oryginalną płytę).

Moja konfiguracja:

2 GB Ram

Core 2 Duo

NVIDIA 9800

500+ GB Wolnego

Czyste instalacje systemów, aktualne sterowniki.

Podczas instalacji miałem klika błędów crc ale uznałem je za mało ważne, gdyż dotyczyły plików filmowych z intra gry.

Szkoda, że tak świetna gra a jeszcze nie miałem okazji w nią pograć :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...