Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szymongl

Rozwiązany: Devil May Cry 4 - Problem z uruchomieniem

Polecane posty

Witam mam problem z uruchomieniem Devil May Cry 4. Jak Uruchamiam pojawia się błąd: Wystąpił problem z aplikacją DevilMayCry4_DX9.exe i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty. Sygnatura błędu AppName: devilmaycry4_dx9.exe AppVer: 1.1.0.0 Mod Ver: 1.1.0.0

Offset: 007aaa5b. :stop:

Proszę o pomoc :sad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj,przydałoby się choć spojrzeć czy takiego tematu nie było...a był w pomocnej dłoni...ostatni post...wczoraj.

Możesz zajrzeć, choć problem nie został jeszcze rozwiązany, aczkolwiek jeśli masz jakiegoś starszego AMDka (athlon, sempron) lub słabszą kartę typu GF 7300 itd. to raczej nie pograsz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z uruchomieniem Devil May Cry 4. Jak Uruchamiam pojawia się błąd: Wystąpił problem z aplikacją DevilMayCry4_DX9.exe i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty. Sygnatura błędu AppName: devilmaycry4_dx9.exe AppVer: 1.1.0.0 Mod Ver: 1.1.0.0

Offset: 007aaa5b. :stop:

Proszę o pomoc :sad:

Czy mógłbyś podać specyfikację sprzętową? Bo bez tego raczej nikt ci nie pomoże... I patrz, czy nie ma podobnych tematów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jednak raczej nie pograsz. Na zagranicznych stronach czytałem, że na Athlonach XP za Chiny DMC4 się nie uruchomi z powodu braku obsługi SSE2. Może ci ludzie jacyś nie za bardzo rozgarnięci byli, ale w setkach postów nie znalazłem ani jednego delikwenta, który pochwaliłby się uruchomieniem DMC4 na tym procku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...