Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3nzo

CoD: Modern Warfare 2, gra się zawiesza

Polecane posty

Przy włączeniu multi lub singla w głównym menu zacina się gra, kursor kompletnie nie reaguje a w Menadżerze zadań widnieje komunikat: "Brak odpowiedzi". Próbowałem reinstalacji ale to nie pomogło tak jak zmiana ustawień graficznych. Dziwne jest też to że jeszcze 2 dni temu gra uruchamiała się poprawnie bez żadnych komplikacji. Nie wiem czy to ma znaczenie, ale przez weekend miałem problemy z internetem i przy uruchomieniu singla widniał komunikat, że gra mogła ulec defragmentacji czy coś takiego. Myślałem, że kiedy będę miał internet z powrotem aktualizacja gry się dokończy, a tu lipa. Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuje, no bo w końcu "70 lvl sam się nie wbije" ...:D

@Edit teraz zauważyłem, że po zamknięciu gry pojawia się error: iw4mp.exe .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spóbuje zrobić reinstall całej płyty głównej, bo z nią mam skonfigurowaną kartę dźwiękową, poza tym próbowałem zainstalować nowe sterowniki do karty graficznej (Asus EAH4850 1gb series) ale na stronie producenta są jedynie sterowniki do kart z serii 4800 i tu nie wiem czy 4850 zalicza się do tej grupy. I jak mogę sprawdzić czy firewall blokuje mi CoDa? Trochę ze mnie laik w tych sprawach.

@edit: udało się, zaktualizowałem wszystko i działa poprawnie, tylko przy zmianie rozdzielczości na 1920x1080 pokazuje się błąd DirectX i, że w pliku read me można znaleźć rozwiązanie problemu. Dodam też, że wcześniej grałem na tej rozdziałce i w singlu i w multi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...