Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Xime

Rozwiązany: Modern Warfare 2, Błąd iw4mp.exe

Polecane posty

Mam problem odnośnie błędu iw4mp.exe. Otóż kiedy gram w multi jakieś 30min - 120 min gra mi się wyłącza i ukazuje się komunikat odnośnie iw4mp.exe. Czy jest może jakiś sposób na pozbycie się tego błędu? Jeśli tak to proszę o odpowiedź. Czasem też pojawiają mi sie Blue screeny :(.

Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi taki błąd zdarzał się podczas kampani. Zmniejszyłem rozdzielczość z 1280 na 1024/784 i jeszcze chyba jakość tekstur z high na medium. Chodzi mi o to, że proponuje pokombinować z ustawieniami. Wydawało mi się to trochę dziwne bo na maksymalnych ustawieniach gra chodziła płynnie ale właśnie podczas misji "Cliffhanger" występował ten błąd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA też mam taki problem prosiłbym o pomoc :dry:

GRA ORYGINAŁ

Sprzęt AMD 64 x 2 5600 +

Grafa Nvidia GeForce 9600Gt od Galaxy

Płyta Gigabyte M52L-S3

4 Gb ramu 2Gbx2

System Vista

Ustawienia w grze :

Rozdzielczość 1280:1024

Reszta jak było oprócz jakości tekstur : WSZYSTKIE NA MAXA

BRAk ANTYALISINGU!!

PLEASE O POMOc!!

post-101587-1261168656_thumb.jpg

Pod koniec misji KONIEC GRY Wyskoczył mi taki komunikat

I NIE wiem o co chodzi

Grę PRZEINSTALOWYWAŁEM ze 3 razy i nic :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym komunikacie jest coś napisane o javelinie, więc jak byś mógł to z niego nie strzelaj :laugh:

A poza tym mówiłem już to we wcześniejszym poście. Grasz na max rozdzielczości i detalach tekstur. Spróbuj pozmniejszać stopniowo i sprawdzać czy daje to jakieś efekty. Zaczął bym od zmniejszenia rozdzielczości na 1024/748 i jakość tekstur może na medium na początek. I ta jakieś rutynowe rzeczy typu; najnowsze stery do karty graficznej, directx itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym komunikacie jest coś napisane o javelinie, więc jak byś mógł to z niego nie strzelaj :laugh:

A poza tym mówiłem już to we wcześniejszym poście. Grasz na max rozdzielczości i detalach tekstur. Spróbuj pozmniejszać stopniowo i sprawdzać czy daje to jakieś efekty. Zaczął bym od zmniejszenia rozdzielczości na 1024/748 i jakość tekstur może na medium na początek. I ta jakieś rutynowe rzeczy typu; najnowsze stery do karty graficznej, directx itp.

Szczenku ma rację. Zmniejsz ustawienia grafiki, jak zejdziesz do najniższych i nie pomoże, to przeinstaluj grę.

Problem rozwiązany, więc temat zamykam.

W razie potrzeby otwarcia tematu, proszę o kontakt przez PW. - Lord Nargogh

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...