Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Xanork

Jaki antywirus najlepszy?

Polecane posty

Zamierzam kupić antywirusa. Poradźcie mi jaki wybrać. Cena nie gra roli.

Miałem Kaspersky Internet Security 2009, ale przez niego zamulał mi komputer.

Tak sobie myślałem żeby kupić G DATA ale nawet nie wiem czy jest dobry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z płatnych:

Esset NOD32, Norton Internet Security i McAffe (tylko uwaga te dwa ostatnie, zwłaszcza Norton potrafią zmulić kompa).

Z darmowych:

Avira, Comodo Internet Security.

I to, że coś jest darmowe nie oznacza, że jest gorsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystałem kiedyś z triala 2008 przez trzy miesiące i miałem mieszane uczucia. Niby infekcji żadnej nie było, ale wydawał mi się jakiś taki strasznie zmulasty. Może ostatnio się coś poprawiło, nie wiem. Sam sprawdź: http://www.gdata.pl/portal/PL/content/view/364/163/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja 2008 miała zdaje się jeszcze silniki Kaspersky'ego i Avasta, obecna ma BitDeffendera i Avasta. Niestety ze względu na to, że Avast potrafi nieźle przymulić, to po G Dacie za dużo bym się nie spodziewał. Jeśli już wziąłbym samego BitDeffendera (bezpieczeństwo na podobnym poziomie, a będzie szybciej).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam ESET 4 dobra wykrywalność i daje sobie rade z malware, mało fake alarms

Norton od 2009 też jest dobry ALE nigdy wiecej AVASTA !!! on ma tylko dobrą wykrywalność ale nie potrafi usuwać infekcji.Z innych darmowych to solidna niemiecka Avira

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam pełnego COMODO(Antywirus, Firewall itd.). Działa pięknie, a po avaście wykrył mi aż pięć infekcji, których tamten nie widział, oprócz jednej której nie mógł usunąć. Właśnie z powodu tego jednego musiałem zmienić na tego, bo jest darmowy i tak polecany. Ja dołączam do osób COMODO proponujących.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOD 32

+polecam też program Agnitum firewall (wersja darmowa i nielimitowana to 1.0). Program nie pozwala by aplikacje, które nie uzyskały zgody wysłały informacje do sieci. Jest to taki średni program do opanowania. jak są jakieś kłopoty to pisać na gg.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...