Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witam . Kupiłem xboxa ponad rok temu ale dopiero teraz chciałbym podłączyc go do sieci . Mam kilka pytan :

1.Czy to prawda ze miesiąc po rejestracji ma sie darmowe konto gold a potem za darmo konto silver ?

2.Czy po rejestracji i upływie tego darmowego okresu konta gold bede mógł bezpłatnie pobierac dema , kontaktowac sie ze znajomymi itp. ?

Sorry za kłopot ale chciałem sie upewnic , bo nie jestem zbyt zorientowany na ten temat . Z góry dzięki .]

Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Darmowy Live na miesiąc masz na 3 konta założone na xboxie

2) Po miesiącu GOLD zmienia się w Silver i nadal masz te same możliwości co GOLD z wyjątkiem gry przez Multi ;)

Osobiście polecam kupienie abonamentu na 12+1 miesiąc za 126zł ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz śmiało brać tego LIVE, komentarze gościu ma pozytywne, jedyne co mnie martwi, ma 7 negatywów w tym tygodniu, ale patrząc na to ile produktów sprzedaje i że jest okres przedświąteczny przymróżyłbym na to oko. Kod dostaniesz E-Mailem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam trochę inne pytanie co do Xbox Live, a więc:

Jak na razie konsoli używam offline i zdobyłem kilka achievmentów - jednym słowem standard. I teraz: jak założe konto na xbox live to wszystko przejdzie mi na to konto czy dopiero od podłączenia będzie zaliczało?

No i jeśli Polska znalazłaby się w Xbox Live to czy dałobyby się przenieść informacje z konta angielskiego na polskie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...