Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fixt

Rozwiązany: Syczenie przy grze

Polecane posty

Gdy włączam grę World of Warcraft komputer wydaje z siebie bardzo dziwne i ciche syczenie/pisk (nie umiem dokładnie nazwać). W innych grach tego nie ma. Co najlepsze gdy zminimalizuje WoW'a przestaje syczeć, gdy przywracam znowu syczy...Temperatura procesora, gpu itp w porządku. Tak jak napisałem w innych grach nawet po długiej zasiadce nic się nie dzieje.

Pamiętam że dawno temu miałem podobny problem właśnie z WoW'em ale jakoś sam minął i długo nie powracał. Configu komputera raczej nie będę podawał bo i tak nic nie da.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w monitorze moze sie zmieniac odswierzanie i monitor moze syczec ;p ja tak mialem ze starym crtkiem ;p

a moze to i byc ze coolery zaczynaja obracac sie szybciej przez wlaczenie aplikacji ;p

mozna gdybac ;p wiec podaj sprzet jaki masz ;p w tym najwazniejsze tutaj plyte glowna i monitor ;p plus do tego jakie masz coolery

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gigabyte ga-m61sme-s2

amd x2 4000 (standard chłodzenie)

radeon x1950 pro (chłodzenie arctic cooling)

monitor LCD benq FP93G

To nawet nie jest syczenie, tylko dźwięk podobny do przewijającej się taśmy w kasecie VHS (zepsutej kasecie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imho czas najwyzszy odinstalowac wowa i wrocic do reala, rodzina i znajomi czekaja ;)

a na powaznie:

w innych grach sie nic nie dzieje to moze byc problem cfg samego wowa. rozumiem ze pod haslem inne gry nie znajduja sie tylko takie ktore proca obciazaja mniej niz wowa?

przyznam sie ze nie gralem, ale przy takim problemie moge Ci zasugerowac, bo nic o tym nie pisales, zebys wszedl do konfiguracji (czy to w menu, czy to w programie do cfg) dzwieku i postaral sie tam obnizyc (badz po prostu zmienic jesli jest najnizsza) jakosc jesli jest to mozliwe (poszukaj czestotliwosci lub czegokolwiek innego zwiazanego z jakoscia dzwieku, eax itp).

masz karte zintegrowana? jesli nie to sprobuj sie przelaczyc na integre i zobacz czy jest to samo.

polecalbym takze przeinstalowac sterowniki do dzwieku, jezeli karta to integra to stery, lub linki do nich, powinny byc na stronie producenta plyty glownej.

wypisalem pare rzeczy ktore wydaja sie logiczne do sprawdzenia, z gory wiec prosze nie smarowac na mnie, ze nie grajac w wowa nie mam pojecia o czym pisze, wyszedlem z zalozenia, iz zanim ktos podpowie inne rozwiazanie, wykonanie paru tescikow nie zaszkodzi ;) pare razy juz widzialem podobne problemy, ale dosc dawno temu i to grzebanie w cfg zwykle pomagalo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...