Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Piotrov

DirectX 11

Polecane posty

Ostatnio z czystej ciekawości odpaliłem sobie "dxdiag". Ku mojemu zdziwieniu wersja DirectX(z 10 na 11) uległa zmianie bez mojej ingerencji. Nikt kto wiedziałby co to i potrafił zainstalować nie siedział przy komputerze, więc musiało się jakoś samo pobrać i zainstalować. Czy trzymanie tego na kompie przy mojej karcie jest rozsądne? Czy nie wpłynie to negatywnie na wydajność w innych grach? I przede wszystkim czy odpalę coś w dx 11 choćby miało się wieszać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sygnaturze widzę, że masz XP i 7. W XP jedenastki zainstalować się nie da, w 7 jest ona od początku (chociaż podobno we wczesnych wersjach pisało, że jest dziesiątka). Gier w DX11 nie uruchomisz, Twoja karta nie obsługuje tych bibliotek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!

Siemka dołączam się do dyskusji i pytań o DX11.

Mam Vistę (Grrrrrrr....była już zainstalowana gdy kupowałem) i chciałbym się dowiedzieć czy będzie możliwe korzystanie z biblioteki graficznej DX 11 na moim systemie operacyjnym. Jest to dla mnie ważna wiadomość gdyż planuje w okolicach lipca wymienić kartę na radeona 5770 który wtedy "w optymistycznej wersji" "MOŻE" potanieje do 450zł i będę mógł go kupić.Czy w moim przypadku jest musowa zmiana windowsa na 7'kę aby móc cieszyć się S.T.A.L.K.E.R.E.M. Zewem Prypeci na DX 11?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka możliwość musisz mieć zainstalowany SP2.

Hurraaaa!!!

Nie muszę mieć siódemki aha!, aha!

Wiedziałem że mogę w ciebie wierzyć Vistusia!!!

Vista rządzi!!!!

Na drugim Service Packu of course!

Wtedy wydajność ma prawie jak 7.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...