Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adam1415

Windows XP PL -> Eng

Polecane posty

Microsoft na mnie zarobil razu pewnego gdy nabylem dwie wersje XP, bedac w Polsce kupilem polska wersje (wzialem ja z soba), bedac w UK kupilem angielska razem z kompem. Z angielskiej w zasadzie nie korzystalem na rzecz polskiej (chociaz komputer do mnie jeszcze po polsku rozmawia :) ). Problem sie pojawil gdy chcialem i dalej chce skorzystac z uslugi Games for Windows live. Po instalacji klienta nie moge go uruchomic, gdyz potrzebne jest jakies uaktualnienie, ktore nie zainstaluje sie na polska wersje XP, wiec nie moge sie zalogowac do GfWL podczas uruchamiania, np Gears of War. Klient caly czas "czepia sie", ze korzystam z niezgodnej jezykowo wersji XP. Czy bedac w posiadaniu dwoch wersji jezykowych XP mozliwa jest zmiana jezyka na angielski bez czystej instalacji? Nie mam najmniejszej ochoty na format, by potem konfigurowac i instalowac wszystko od nowa. Nawet Vista, ktora tez nie_wiem_po_co kupilem nie zaktualizuje XP, gdyz jezysk systemu operacyjnego jest niezgodny z aktualizacja...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko mówiąc nie da się zamienić polskiego XP na wersję angielską bez całkowitej reinstalacji systemu. Jedyny sposób, który pozwalał na takie rzeczy to paczki MUI, ale one działają tylko z podstawą w postaci angielskiego Windowsa i zmieniają język we wszystkich poleceniach i opisach systemu nie pozwalając na instalację poprawek przeznaczonych do innych wersji językowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...