Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiger17

M.Wroński "TFU Pluje Chlu"

Polecane posty

Ciekawa książka . Opowiadania w niej zawarte są wciągające i stoją na dość wysokim poziomie. Autor swoim stylem reprezentuje coś pośredniego między Pilipiukiem a Sapkowskim (przynajmniej ja odniosłem takie wrażenie) , . Należy dodać jeszcze że w opowiadaniu "Torik zwany Wieśniakiem" są ciekawe nawiązania do "Władcy Pierścieni" R.R Tolkiena.

post-63968-1258753442_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę dobra książka, urzekła mnie swoim klimatem i opowiadaniami :) Jeśli wam się podobała, polecam rozwinięcie wątku węża Marlo, w książce pod tytułem... "Wąż Marlo" ;) czy wie ktoś może coś o 2 części? Ciekawy jestem, czy powstanie też kiedyś książka o przeklętniku?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tfu pluje Chlu!" nazwałem "brudną fantasy", którą to nazwę Marcin chętnie podchwycił. Dobre opowiadania. Wąż Marlo także jest dobrą powieścią. Nie wiem, czy Marcin będzie pisał kontynuację (miał taki zamiar), bo ostatnio pisze kryminały. Być może wróci kiedyś do fantasy...

Może też (to dywagacja) musi się otrząsnąć po bardzo brutalnej i w dużej części bezsensownej recenzji "Węża...", która ukazała się na łamach Nowej Fantastyki. Czasami wolność słowa ma swoją cenę, szkoda, że płacą ją nie ci, którzy powinni...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...