Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RIP

Deinstalator usunął znacznie więcej niż powinien

Polecane posty

Rzecz straszna się stała :ohmy:

Dzisiaj postanowiłem ponownie zainstalować EA download managera co by zmienić ścieżkę do której mają być przesyłane pobierane gry.

Cały program ważył niecałe 7 MB, pobranych plików miał z 1 MB. No i zacząłem

Deinstalator ostrzegł mnie, że deinstalacja spowoduje brak możliwości uruchomienia pobranych gier,żadnych aktualnie nie miałem więc no problem, daję TAK.

I co się stało?!

Przy deinstalacji tego małego programiku z pulpitu zniknęło mi 8 folderów o wadze 8gb:

materiały do szkoły (na szczęście kopia jest na laptopie)

zgrana muzyka, zdjęcia i przeróżne instalatory programów zniknęły (nie ma ich w koszu-od tak po prostu wsiąkły)

Jest jakikolwiek sposób żeby to odzyskać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej te dane da się odzyskać, o ile nie zaśmiecałeś po tym zdarzeniu dysku. Na tej partycji. na której są zaginione dane lepiej nie umieszczać żadnych plików, do czasu, aż odzyskasz dane. Progarmy do odzyskiwania danych najlepiej jest zainstalować na innej partycji niż ta, na której były dane (żyby ich nie zamazać), lub użyć jakiejś płyty LiveCD z oprogramowaniem do odzyskiwania danych.

Lista darmowego oprogramowania do odzyskiwania danych:

PhotoRec - polecam to rozwiązanie, gdyż program można znaleźć na wielu płytach typu LiveCD, dzięki czemu nie ryzykujemy, że coś skasujemy bezpowrotnie. Listę LiveCD z tym programem można znaleźć w linku na tej stronie.

Recuva

PC Inspector File Recovery

i sporo innych, ale sądzę, że te wystarczą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...