Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

voodoo1907

Problem z nagrywarką.

Polecane posty

Nieszczęścia chodzą parami. Teraz mam problem z nagrywarką TSSTcorp CDDVDW SH-S223Q. A mianowicie po nagraniu czegoś żaden napęd nie może tego odczytać ani w tym ani w innym komputerze. Używam programu Ashampoo Burning Studio. Płyty CD po nagraniu normalnie działają. Nagranej płyty DVD po włożeniu do nagrywarki w ogóle nie widać, a sam napęd wyświetla się jako CD. Przy nagrywaniu nie ma żadnych błędów. Wyraźnie widzę na płycie, że jest wypalona a jednak jej nie wykrywa żaden napęd. Nie ważne czy nagrywam z prędkością x4 czy x16 i tak mam problem. Płyty to TDK DVD +R. Dodam, że nagrywarka nie ma problemu z odczytywaniem płyt CD/DVD nie nagrywanych na niej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 miesiące kupiona wtedy co dysk nic nią jeszcze nie nagrywałem do dziś. Na szczęście w sklepie na miejscu...

PS. Coś się na mnie uwzięło...

PPS. Gdzieś znalazłem taki sam problem ale pozostał nie rozwiązany, jedna z osób na tym forum też miała podobny problem też z samsungiem i oddała na gwarancję...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I oddanie na gwarancję, lub skorzystanie z niezgodności towaru z umową to chyba najlepszy pomysł. Możesz jeszcze spróbować nagrać coś na innych płytach (najlepiej DVD-R jakiegoś porządnego producenta), lub użyć innej aplikacji do nagrywania, ale szczerze mówiąc nie sądzę, by to pomogło. Grzebanie nie ma sensu, skoro masz gwarancję, bo można więcej zepsuć, niż naprawić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...