Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piratologi

Komputer wyłącza się w trakcie gry w Assasin's Creed

Polecane posty

Mianowicie mam problem z kartą graficzną (chyba). Ostatnio gdy chciałem pograć sobie w Assassin's Creed mój komputer sprezentował mi psikusa i po paru minutach grania AC się wyłączał. Moj model karty graficznej to Asus EAH4350 Series. Nie wiem co to może być, ale podejrzewam, że AC tego modelu nie obsługuje (co mnie bardzo przygnębiło). Jeśli macie jakieś sugestie lub porady proszę odpiszcie coś!!!

Zapoznaj sie z zasadami nazywania tematów. - Sevard

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to więc tak

1. płyta główna gigabyte s-series ga-g31m-s2l/gigabyte s-series ga-g31m-s2c

2.karta grafiki Asus EAH 4350 Series

3.procesor intel core 2 duo e6550 2.33Ghz zgodny z ACPI

4.pamięć ram ddr-2 2gb

5.zasilacz AC ~ 230v 4A 50Hz

6.klawiatura, mysz

jeżeli coś ominąłem to sorry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jeszcze raz dokładnie tabliczkę znamionową, musi być na niej coś napisane, jeśli nie ma, to w takim razie pewnie jakiś no-name. Szczerze mówiąc w takim układzie obstawiałbym, że winny jest zasilacz.

Wyłącz automatyczny restart po wystąpieniu awarii i zobacz, czy wyskoczy Blue Screen of Death, jeśli tak to podaj symbole występujące po słowie STOP. Jakie masz sterowniki?

Gdybyś miał źle podłączoną kartę graficzną, to sądzę, że nawet Windows by Ci się nie załadował, nie sądzę, by ta karta wymagała dodatkowego zasilania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak gdzieś od 10 do 15 min, a najdłużej to pograłem sobie z pół godziny :dry: teraz zaczęło mi tylko wychodzić tylko do windowsa (przy czym AC się wyłączał) i wyskakiwał błąd "W magazynie brak miejsca dla wykonania tego polecenia" i tak za każdym razem

PS: stery najnowsze jakie mogą być

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij program GPU-Z i w zakładce sensors aktywuj 'save to logfile'. Teraz włączasz AC i grasz to zwiechy, a potem wygenerowany log wrzuc na forum. W tym samym poście zanieść dokładny model zasilacza, odczytać możesz go z naklejki, którą zobaczysz po otworzeniu obudowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...