Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rysiup2

Rozwiązany: CoD Modern Warfare 2 - Error

Polecane posty

Po przebrnięciu przez wszystkie problemy jakie mi sprawiał steam myślałem że w końcu uda mi się skończyć tą grę. Niestety podczas ładowani kolejnej misji (a konkretnie w akcie 3 misji 4) wyskakuje mi "Error". Nie moge zobaczyć nawet co jest w nim napisane bo pokazuje się tylko na pasku a nie w okienku :/

Chciałbym zapytać cy ktos miał podobny problem i czy udało mu się go rozwiązać.

Z góry dziękuję

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Mam ten sam problem. Kończę misję, w której płynę motorówką, spadam z wodospadu i ładuje się chyba następny level. Biały pasek dochodzi do ok. 75% i staje. Nic się nie dzieje, wychodzę ctrl+alt+delete, i na pasku mam error. Nie wiem co z tym robić, nie mogę ukończyć gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest zawartość tego błędu: Couldn't load image 'specialty_new', bo mam podobnie, tyle, że mi pojawia się ten "Error", w singleplayerze, gdy daje opcję "Zapisz i wyjdź" i w multiplayerze po rozegraniu jednego meczu... może ktoś wie jak naprawić ten problem,

Aaach, najnowszy MW2 jest taki kłopotliwy... ;)

EDIT: Ktoś wie jak to naprawić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zmiana grafiki nic nie pomaga. Próbowałem nawet zmieniać na różne poziomy trudności i przejść poprzednią misje jeszcze raz. Niestety nic nie pomaga. Pewnie trzeba będzie poczekać na patcha bądź przeinstalować grę. Tylko, że mam neta 1mb i uaktualnienie które wymusza Steam ściąga mi się 16h!!!

Endymion znalazłem coś takiego. Może to jest rozwiązanie bo gość pisze, że mu działa.

http://forums.steampowered.com/forums/show....php?p=12130314

EDIT:

Udało się rozwiązać problem. Jeden plik był uszkodzony. W Steamie trzeba włączyć właściwości coda potem wejść w zakładkę "pliki lokalne" i kliknąć sprawdź integralność cache gry. Steam sprawdzi co jest nie tak i ściągnie potrzebne pliki ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...