Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Adam360

Half Life 2, niepasujący cd-key

Polecane posty

Przecież napisał, że gra jest ''nowa i z the orange boxa''.

Albo coś źle nadrukowane jest (kontakt z Valve, uszykuj paragony, pudelko gry, instrukcje, płyte - do zdjęcia, a także jakieś dane osobowe do wpisania).

Albo (mniej prawdopodobne) ktoś kiedyś wpisywał sobie na Steam kody dla jaj i mu się dodała twoja gra ^^ - ale to chyba by się pojawiło że kod juz byl wpisany, za moment sprawdze.

EDIT: Po ponownym wpisaniu klucza wyskoczyło ''ten klucz był już użyty'', więc o kradzież raczej się nie masz co martwić ^^.

EDIT2: Tak jak Gofer napisał, często można pomylić nadrukowane zero, z literką O - ja tak miałem przy swoim kluczu ^^.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mi chodziło po prostu o to - że jeżeli kupił oryginała w sklepie - to niech podejdzie do owego sklepu i powie co jest nie tak, bądź zawsze do supportu można napisać prawda? Bo niemożliwe jest ze oni złego cd-keya mu dali..

Wiesz nie wiedziałem że nowa to że z płytą, instrukcją. - bo "gra" tu może wiele oznaczać (jak dla mnie :) - bo ja np kupiłem samego cd-keya do orange boxa i też mogę stwierdzić że mam nową gre x] )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ... jak dla mnie niemożliwością jest aby dali ci błędnego CD-keya . Najpewniej źle przepisujesz jedną z "newralgicznych liter" takich jak "o", "z" (w niektórych kodach jest przekreślone "z" ale to wcale nie jest "ż" tylko zwykłe"z") "b" dodatkowo (nie pamiętam dokładnie czy w steam-ie ma to zastosowanie) spróbuj pobawić się DUŻYMI i małymi literami oraz "-"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...