Skocz do zawartości

Rozmowy z moderatorami GwS

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
292 odpowiedzi na ten temat

Gość_S@dohi_*

Gość_S@dohi_*
  • Guests
Eno - dzisiejsze pytanie: Co was ( grając w sieci) najbardziej rozśmieszyło? Jakieś zachowanie innego gracza ? Czy może coś innego?

Ogłoszenie

Linki Sponsorowane

3wcia

3wcia

Krasnolud

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 178 postów
CYTAT(S@dohi)
Eno - dzisiejsze pytanie: Co was ( grając w sieci) najbardziej rozśmieszyło? Jakieś zachowanie innego gracza ? Czy może coś innego?
Najbardziej rozśmieszyło mnie jak mój młodszy brat i jego kolaga grali w Americas Army w ten sposób, że każdy był w innej drużyniue i gadali zze sobą przez skype mówiąc gdzie kto z ich drużyny jest. LOL :) sorki to miało być do moderatorów ale nie mogłam się powstrzymać.
Zaginął podpis! Krótki, nieciekawy znajdował się pod wszystkimi postami 3wci. Na znalazce czeka nagroda. GG 1630110 :)

Gość_Killing Machine_*

Gość_Killing Machine_*
  • Guests
Coś zabawnego z multi? ok. Jest tego sporo, ale w tej chwili pamiętam troszkę tego z SOF'a.

Grałem własnie 1 na 1 (no nie calkiem). ten mój przeciwnik chyba nie wiedział, że nie jest już sam (ja sie dołączyłem) i był łatwym celem dla jednego fraga. Zauważyłem, że nie bardzo gra w tej chwili, więc postanowiłem poćwiartować jego zwłoki nożykiem. No i tak sobie ciacham i odcinam, aż tu nagle eksplozja  :shock: i to ja jestem w większej liczbie kawałków niż moja ofiara :lol: . Okazało się, że się ktoś dołoczył. Pewnie się zdziwił :?  co ja robie.

Jak jeszcze sobie coś przypomnę to napiszę.

Mejste

Mejste

Elf

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 653 postów
CYTAT(3wcia)
sorki to miało być do moderatorów ale nie mogłam się powstrzymać.

Za co przepraszasz? Przecież to jest temat gdzie o wszystkim możemy porozmawiać :)

CYTAT(Killing Machine)
Grałem własnie 1 na 1 (no nie calkiem). ten mój przeciwnik chyba nie wiedział, że nie jest już sam (ja sie dołączyłem) i był łatwym celem dla jednego fraga. Zauważyłem, że nie bardzo gra w tej chwili, więc postanowiłem poćwiartować jego zwłoki nożykiem. No i tak sobie ciacham i odcinam, aż tu nagle eksplozja  i to ja jestem w większej liczbie kawałków niż moja ofiara  . Okazało się, że się ktoś dołoczył. Pewnie się zdziwił  co ja robie.

:lol:  :lol:  :lol: Chyba wtedy to mnie ćwiartowałeś podczas gdy sie na chwilę wyłączyłem żeby sprawdzić co na gadugadu chcą :) Ale i dobrze Ci tak bo to nie ładnie tak mnie ćwiartować podczas mojej nieobecności :)

-shadowcat-

-shadowcat-

Dead men tell no tales...

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1283 postów
Ja grając w SoF'a [wtedy, kiedy pomyliłam serwery ;)] 1 na 1 z pewnym kolesiem zaczęłam się wyzywać, bo on oszukiwał wpisując kody :lol:  To był Polak, a jak się skapnął, że jestem dziewczyną, nic już nie powiedział i był grzeczny :P.
"W twoim świecie cudów jest ogromny mur
Mieszka za nim pokrak, zna miliony bzdur..."

Gość_Skibka_*

Gość_Skibka_*
  • Guests
Moja zabawna sytuacja była wtedy, jak pogrywaliśmy sobie w HL razem z paroma znajomymi. Serwer był zagraniczny, oprócz tego przy nickach automatycznie dopisywały się skróty krajów, np. "Skibka [PL]". Był to deathmatch. Ja gram w to całkiem nieźle, ale był na serwerze taki jeden Niemiec, co roznosił wszystkich bez mrugniecia okiem. W końcu się trochę zirytowałem (nikt nie lubi przegrywać ;) ) i żeby się odegrać, tak zagadałem:

Ja: Rozumiesz po polsku?
On: [cośtam po niemiecku, że nie rozumie co powiedziałem]
Ja: Ty debilu!
On: Spier****j!
Ja:  :shock:

Okazało się, że to Polak grający na niemieckim hoście... Morał: szanuj wroga swego... ;)

Gość_S@dohi_*

Gość_S@dohi_*
  • Guests
Dobra .... niezły jestem moje pytanie , a sam nie dałem odpowiedzi :P. Kolejno z czego się do dzisiaj śmieję:

-Worms Armageddon- losowy generator miejsca wyądowania i moja kiepska mapa :P. Wszyscy , którzy grali wlatują do wody i giną. Wynik oczywiście remis.

-CS - mapa de_dust. Tylko ja i gościu na mapie , reszta niecierpliwie ogląda mecz. Lecę holem i słyszę kroki gościa. Chcę go zaskoczyć więc wyciągam granat i ....gościu mi wyskakuje. Nie miałem szansy zmienić broni więc rzuciłem granat pod nogi. Zabiłem go i siebie naraz  :D.

-SOF- no tutaj się dopiero uczyłem. Była to  mapa z nieograniczoną amunicją. Dorwałem rakietnice i lecę na wrogów. Wszyscy jakimś cudem zebrali się w centrum mapy i ja chcąc użyć drugiego trybu strzału naciskam. Prawy przycisk myszki. (Sami spróbujcie ). Zabiłem dwie osoy i samego siebie oczywiście.  :D

Mejste

Mejste

Elf

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 653 postów
CYTAT(S@dohi)
-SOF- no tutaj się dopiero uczyłem. Była to  mapa z nieograniczoną amunicją. Dorwałem rakietnice i lecę na wrogów. Wszyscy jakimś cudem zebrali się w centrum mapy i ja chcąc użyć drugiego trybu strzału naciskam. Prawy przycisk myszki. (Sami spróbujcie ). Zabiłem dwie osoy i samego siebie oczywiście.  :D

Buahahahahaah, ale lolek :P To nawet ja na początku taki kamikaze nie byłem  :D Ale swoją drogą to z fragami wyszedłeś na 0 co trzeba przyznać nie lada sztuką jest :P Większość w takich sytuacjach z -2 lądują  :twisted:

Gość_S@dohi_*

Gość_S@dohi_*
  • Guests
Po długich przemyśleniach nad tematem dzisiejszych rozmów ( temat będę wymyślał co 2 dni - chyba , że się przedłuży i będzie ciekawy).  No więc pogadajmy za co tak lubimy Mejstego? A Mejste potem powie za co tak nas lubi!!!!

Mejste

Mejste

Elf

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 653 postów
No to jestem bardzo ciekaw waszych przemyśleń. Aha mam dla was ważne ogłoszenie:

W dniach od 3 do 19 lipca nie będzie mnie na forum. Biore urlop i wyjeżdżam nad nasze polskie lodowate Morze Bałtyckie :D Pewnie zaraz zaczniecie marudzić, kto się będzie wami opiekował... otóż ktoś z redakcji się wami zaopiekuje (mam taką nadzieję...) więc prosze mi tu być grzecznym, za bardzo nie rozrabiać, tak by wasz ukofany moderator Mejste po przyjezdzie nie musiał was opierniczac  wink.gif Życzcie mi ciepłej wody i upalnej pogody  8)

To koniec ogłoszenia - trzymajcie się i bądźcie grzeczni bo jak nie...  :twisted:  :twisted:  :twisted:

wiki-yu

wiki-yu

Ent na rowerze

• Hall of FAme
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2804 postów
czyli przez 2 tygodnie będzie tu bardzo ograniczona moderacja ?? :evil: już się boję  :shock:

hmm moja najdziwniejsza akcja to było w grze - http://www.tankmania.com/cgi/flash.cgi?movie=tankmania2 (czołgi w czymś flashopodobnym multiplayer) i gram z kumplem (1-1) ładnie podjeżdżam czołgiem i strzelam w niego zostało mu zdrowia na oberwanie jednym strzałem więc się przesunął tak że międzynami (tuż przy mnie na linii strzału) była beczka wybuchająca, to bolało ... mnie :D
a w gta:vc na lanie (multi theft...) jade z (tym samym) kumplem obaj na motorkach :twisted: i jesteśmy w dokładnie przeciwnych częściach mapy (ja na lotnisku kumpel w okolicach marketu (mall`a) gramy na zasadzie death matchu :D i tylko co chwile pytanie na gg - gdzie jesteś ??
a odpowiedzią były rakiety wystrzeliwane w niebo :D wygląd - komiczny gdy dwóch kolesi chcących się zabić pyta wroga o to gdzie się znajdują :D dość powiedzieć że po około 2 minutach ja znalazłem się w mall`u a kumpel na lotnisku (pojechaliśmy inną drogą)
albo zabawa w "ganianego" bez broni (tylko piąchy) w GTA 1 - też wygląda komicznie - try it @ home
http://wikiyu.net - kilka słów komentarza

BROWAR

BROWAR

Skalny Troll

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1651 postów
I właśnie w takim wypadku, kiedy to jedyny moderator topicu udaje się na (nie)zasłużony spoczynek :twisted: , to jakiś inny powinien zastąpić go chociaż trochę, coby po powrocie nie było tutaj konga...

Reaper_PL

Reaper_PL

Elf

• Hall of FAme
  • PipPipPipPipPipPip
  • 570 postów
Spokojnie :) Plan awaryjny zostal ustalony  :twisted:  :twisted:  :twisted:
The Reaper shows his excelence in all things...
Reaper_PL znany rowniez jako RIP :)

Gość_S@dohi_*

Gość_S@dohi_*
  • Guests
CYTAT(Reaper_PL)

Czyli witamy moderatora zastępczego  :D.W sumie to dobry pomysł Reaper , rozciągnesz kości :P itp. itd.  :twisted:

Gość_Macioch_*

Gość_Macioch_*
  • Guests
ja ostatnio grałem z kumplem w GTA2. Zebrałem jakąś tabletke (nieśmierteloność przez 2 minuty czy coś takiego) i ide na niego
rozjeżdżał mnie z 5 razy i jego reakcja : Ku**a grasz na kodach

Edit : Dzisaj grałem z nim w UT. dorwałem Flak Canona i walilem co chwile (grałem ja, on i boty) strzelałem cały czas... w końcu napiis Monser kill (5 fragów jednym strzałem :D:D:D) a kumpel pisze : nie gram z tobą za dobry w to jesteś... a pomyśleś że gram w UT od tygodnia

Marbec

Marbec

Elf

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 688 postów
Żałujcie, że nie widzieliście, jak pod koniec roku grałem z kumplami w Q3. Najpierw próbowałem rzucuć w jednego myszką, bo non stop mnie fragował, a potem, na planszy autorskiej zainstalowanej w kafei kumpel non stpo próbował kampować i wbiegał w pewne miejsce, to ja oczywiście za nim i wrag rakietnicą. W pewnym momencie doszło do sytuacji, że reszta graczy czekała z railem, ża go sfraguję, po czym robili wyścig: "Kto pierwszy trafi z raila Marbec'a" :P
Seven Nation Army - Klik, Klik!

BROWAR

BROWAR

Skalny Troll

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1651 postów
CYTAT(Reaper_PL)

I bardzo dobrze :)

Kamperzy o których wspomina Marbec nie są jeszcze tacy straszni. Najgorsi są cheaterzy. Jaki jest sens grania w grę wiedząc, że nie można przegrać :?: I potem wpada ci taki burak na planszę i zostajesz dawcą fragów :evil:

manieq

manieq

CS

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1129 postów
"CZITERZY" to plaga, grając w ET przynajmniej na jednym serku spotykma jakiegos nie zawsze ale dosyc często. Niektórzy z nich to normalne przygłupy podam przykład. Koles leci na mnie z panzerfaustem i stoją niemalże prz mnie wypala, ja oczywiscie gine a on sobie gdize leci po planszy po czym spada i żyje. Wszyscy do niego ze jest oszust a on ze nieprawda bo mu sie udało i grac niev umiemy :D
Albo jedne delikwent zamiast w konsoli to w global chacie wpisał komende na "IMBOTA" ( czy jakoś tak ).
Nie dla mnie przyjaźn polsko-niemiecka...

Gość_S@dohi_*

Gość_S@dohi_*
  • Guests
CYTAT(manieq)
"CZITERZY" to plaga, grając w ET przynajmniej na jednym serku spotykma jakiegos nie zawsze ale dosyc często. Niektórzy z nich to normalne przygłupy podam przykład. Koles leci na mnie z panzerfaustem i stoją niemalże prz mnie wypala, ja oczywiscie gine a on sobie gdize leci po planszy po czym spada i żyje. Wszyscy do niego ze jest oszust a on ze nieprawda bo mu sie udało i grac niev umiemy :D
Albo jedne delikwent zamiast w konsoli to w global chacie wpisał komende na "IMBOTA" ( czy jakoś tak ).

Heh i lepsi się zdarzają. W CS'ie podczas jedej rundy facet pytał się wszystkich jak grać na czitach , bo sobie program ściągnął i nie wie jak to działa. Albo facet grał na jakimś programie wszystkich rozwalał ( oczywiście cziter i nic więcej) , po chwili wpada do serwera nastepy gostek i włąncza czity. Potem się spotkali i nie mogli się zabić  :D. bez "cziterów" to nudno by było :P

Mejste

Mejste

Elf

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 653 postów
Macie tu po cukierku od wujka moderatora :DWitam :) Wróciłem. Cieszycie się? :P Dobrze prosze o cisze na sali. Widze, że nawet grzeczni byliście  :twisted: Macie tu po cukierku od wujka moderatora :D

Było całkiem fajnie tylko pogoda do du.. Dni, w których można spokojnie było wyjśc na plaże można było policzyć na palcach jednej ręki, ale w sumie nie było tak źle  wink.gif Mieliśmy zorganizować taki mały zlocik z Pigusem, Marbeckiem i Wojtexem nad morzem, ale jak widać bariera 11 km okazała się barierą nie do pokonania  :evil:

Tak więc wróciłem i będę was pilnować. Może nie z taką częstotliwością jak przed wakacjami (bo teraz to przecież trzeba wypoczywać tak więc nie zdziwcie się jak nagle znikne na 2,3,7 dni :)) ale miejcie ta świadomość że wróciłem i czuwam  :)

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników