Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

alijons

Nazwa garty graficznej

Polecane posty

Mój problem jest dość prosty do rozwiązania: Gdzie można sprawdzić nazwę karty graficznej?

Potrzebuje sterowniki i muszę wiedzieć nazwę.

Szukałam w panelu sterowania, menagerze zadań i w samym komputerze. Mam windowsa po angielsku, więc potrzebuję dość dokładnych namiarów.

PS: Nie jestem całkiem pewna czy to problem ze sprzętem czy programem, ale ostatecznie dałam w ten dział.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawym Klawiszem Myszy na pulpicie => właściwości=> ustawienia i tam masz napisane :)

czyli prawym klawiszem myszy na pulpicie => Properties => settings? Tam nie ma

A w tym Evereście to nazwa karty graficcznej jest w :" ekran=>procesor graficzny=> opis urządzenia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpewniejszym sposobem jest odszukanie nazwy na samej karcie. Jeśli nie masz zainstalowanych jakichś poprawnych sterowników, to Windows oraz każdy inny program od niego zależny będzie pokazywał informacje typu "Standardowa karta SVGA". Możesz oczywiście szukać w systemie, może się znajdzie, ale nie jest to najpewniejsze źródło informacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murezor

ze stylu pisania widzę ,że to pisze koleżanka a nie kolega,a zresztą forum jest po to żeby zapytać i uzyskać pomoc.

ten komp to blaszak czy laptop?jak to 1 to otwierasz obudowę i szukasz czegoś podobnego (to czarno czerwone) nad tą czarną puszką(zasilaczem w przypadku tego zdjęcia)

http://img12.imageshack.us/i/p1020292d.jpg/ i zrób zdjęcie od góry na tą naklejkę z kodem kreskowym

a jak to 2 to podaj nazwę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murezor

ze stylu pisania widzę ,że to pisze koleżanka a nie kolega,a zresztą forum jest po to żeby zapytać i uzyskać pomoc.

Mhm, czyli twierdzisz, że zajmujące może z 3s poszukiwanie tego interesującego Cię zagadnienia w internecie (nie twierdzę, że tak jest zawsze, ale w sytuacji kiedy kogoś interesuje konkretne zagadnienia, a nie np. opinia innych) jest równie ''praktyczne'' co zajmujące o wiele dłuższy czas pytanie na forum? Z resztą to była luźna sugestia. Dziewczyna powinna nauczyć się korzystać z dobrodziejstw takich wyszukiwarek jak google choćby i dla własnego interesu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostawię to bez większego komentarza ale jeśli nie czuje się na siłach bądź nie dają jej nic wyjaśnienia znalezione przez google to jak najbardziej ma prawo spytać.i uważam ,że często jest to bezpieczniejsze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...