Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Monotheist

Rozwiązany: Call of Duty, Modern Warfare 2, "nie udało się połączyć do lobby steam"

Polecane posty

Komunikat wyświetla się w momencie wyszukiwania współzawodników. Walczę z połączeniem od ok godziny, wcześniej wywalało mnie od windowsa z komunikatem BŁĄD POŁACZENIA STEAM. Czy to tylko chwilowa słabość serwerów steam, czy co? jest na to jakaś rada?

Kto z Was liczy na to tak jak ja, że zmienią oni ten nieudolny system IWNET?

EDIT:

teraz jeszcze pokazuje NIE MOŻNA POŁĄCZYĆ SIĘ Z HOSTEM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o błąd połączenia ze Steam to są 2 możliwości:

1.Albo servery Steam są przeciążone i musisz czekać cierpliwie

2.Steam zgłupiał,mi się dzisiaj coś takiego zdarzyło, na xf widziałem że kumple grali w MW2, a ja nie mogłem się do steam'a połączyć, żeby takie coś naprawić musisz usunąć plik ClientRegistry.blob (w folderze ze steam'em), po tej operacji będziesz musiał ściągnąć od nowa kilka patchy, ale nie będzie już problemu z połączeniem ;)

A jeśli chodzi o zmianę tego IWNet'a to ja wiem że tego nie zrobią, czego bardzo żałuję ;p Najfajniej jest jak się spotykasz z kumplami, chcecie razem pograć, ale jest was np. 4 albo 5, wtedy to się czeka pół godziny na połączenie ;p najpierw 10min się nie łączy, potem jak się już połączy to nie można wybrać drużyn bo na serwie są jeszcze 2 klany, potem jak już zaczyna się gra wczytywać, to się okazuje że kilku ludzi wywaliło ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...