Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Elev8tor

Problem z myszką NGS

Polecane posty

Mam od dłuższego czasu myszkę z firmy NGS. Tak, więc jest bezprzewodowa i na baterie, ale ostatnim razem wkładam myszkę do gniazdka i nie reaguje. Po prostu się nie ładuje, nie świeci światełko, które wcześniej to robiło. Pomóżcie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jej tutaj, ale jest to po prostu zwykła myszka+w zestawie była klawiatura, obie rzeczy bezprzewodowe.

czyli to:

http://www.ngstechnology.com/desproducto.a...l=1&idcat=7

To nie są baterie tylko akumulatory.

Prąd dochodzi, bo rozumiem że klawiatura (bezprzewodowa) działa?

Jeśli za mocno je rozładowałeś, to "podstawka pod mysz" (ładowarka) nie da rady ich naładować. Masz jakąś ładowarkę do akumulatorów AA/AAA?

Inna możliwość to uszkodzenie ładowarki, ale nawet w tych nonejmach zdarza się stosunkowo rzadko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest ten model. Na 100% jest na baterie, ale wygląd mojego sprzętu jest niezwykle podobny.

PS. Moi rodzice często zapominają włożyć myszki do podstawki i np całą noc jest bez niej, czy baterie mogły się po prostu "zużyć"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest ten model.
Nieważne, co jakiś czas zmieniają wygląd (ale nie na stronie)

Na 100% jest na baterie,

Na 120% akumulatory :P

PS. Moi rodzice często zapominają włożyć myszki do podstawki i np całą noc jest bez niej, czy baterie mogły się po prostu "zużyć"?

Tak jak pisałem wcześniej -> akumulatorów rozładowanych "do dna" ta ładowarka nie ruszy. Oczywiście że mogły "zużyć się", taki akumulator (szczególnie noname, a nie spodziewam się innego w myszce firmy NGS) ma ograniczoną żywotność (ilość cykli ładowania, ale nie tylko).

A swoją drogą to straszna lipa jeśli trzeba ładować codziennie, moja bezprzewodowa myszka Logitech wytrzymuje 6-10 dni normalnej pracy (zasilana jest z dwóch akumulatorów AA 2100 mAh.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] jak jest na akumulatorki, to po co mam wrzucać do niej baterie?

Nie potrzebujesz baterii, musisz tylko naładować akumulatory.

Gorzej jeśli rzeczywiście "padły", w takim przypadku sensowny będzie zakup nowych w komplecie z ładowarką -> właściwie to nie wiem ilu i jakich potrzebuje ten mysz? przeważnie 2xAA -> sprawdź co w niej siedzi! ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku miałem takie pokryte niebieską folią i najlepiej się trzymały, ale braciszek (niestety) mi je popsuł, a trzymały się pół roku. Teraz jadę na tych zwykłych bateriach i słabiutko to idzie. Obecnie mam zwykłe z GP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup zwykle akumlatorki Duracella czy GPA, do tego ladowarke i tyle.Laduj akumulatorki ladowarka ktora kupisz.No chyba ze ci zalezy an podstawce to bedziesz ladowac podstawka

ALE KUP AKUMULATORKI NIE BATERIE !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...